Son Dakika Haberleri: Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan İstifa Etti

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan İstifa Etti

24 gün önce

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, alınan kötü sonuçların ardından yönetimle yaptığı toplantı sonrası görevinden istifa etti.

Ligde art arda kötü sonuçlar alan  Samsunspor'da taraftarlar yönetim ve Teknik Direkdör  Alpay Özalan'ın istifasını istiyordu. Alınan kötü sonuçların ardından bugün akşam saatlerinde toplanan yönetim kurulu, Teknik Direktör  Alpay Özalan ile masaya oturdu. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda  Alpay Özalan yönetime istifasını sundu.

NİHAİ KARAR YARIN KAMUOYUYLA PAYLAŞILACAK

Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Hocamız  Alpay Özalan istifasını yönetim kuruluna sunmuştur. Nihai karar, yarın sabah hocamız ile yapacağımız toplantının ardından  Samsunspor kamuoyu ile paylaşılacaktır" denildi.

Öte yandan 100'e yakın  Samsunspor taraftarı  Nuri Asan Tesisleri önüne gelerek yönetim ve teknik heyeti protesto etti.  Alpay Özalan ve yönetim kurulunu istifaya davet eden taraftarlar, "İstifa, bizleri rezil ettiniz" yazılı pankart astılar. Uzun süre slogan atan taraftarlar, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Teknik Direktör Alpay Özalan, Takımı Takip Eden Gazeteciler İçin Şerit Çektirdi


İzdivaçta Koca Arayan Rus Gelin Adayı, Dönen Dolabı Bir Bir Anlattı Barzani Cephesinden İlginç Öneri: Türkiye'ye Bağlanalım ve Türkiye'yi Süper Güç Yapalım
Cesedi Yakılıp Ormana Atılan Eylem, Öldürüldüğü Gün Arkadaşını Arayıp Helallik İstemiş