Son Dakika Haberleri: Alperen Duymaz Çukur'un Kadrosuna Katıldı!

Alperen Duymaz Çukur'un Kadrosuna Katıldı!

6 gün önce

Ay Yapım imzalı 'Çukur'un yüzleşme serisi tüm hızıyla devam ederken, genç neslin başarılı oyuncularından Alperen Duymaz, Komiser Emrah karakteriyle dengeleri değiştirmeye geliyor.

Alperen Duymaz Çukur'un Kadrosuna Katıldı!, System.String[]

Duymaz, ilk defa 19 Şubat'ta yayınlanacak bölümde izleyicilerle buluşacak.

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki fenomen dizi 'Çukur'a genç neslin yıldız oyuncularından Alperen Duymaz dahil oluyor. Komiser Emrah rolüyle, ilk defa 19 Şubat'ta yayınlanacak bölümde ekran başındakilerle buluşacak olan Duymaz, daha önce canlandırdığı karakterlerden bambaşka bir rolle izleyicileri şaşırtacak.

Ters köşe kurgusuyla sosyal medyada da Pazartesi akşamları en çok konuşulan dizi olan 'Çukur'a gelen Komiser Emrah, tüm dengeleri değiştirecek. Yayınlanan son bölümde Vartolu'nun içinde olduğu otomobilin alevler içinde kalması ekran başındakileri şoke ederken, Alperen Duymaz'ın canlandırdığı Emrah karakterinin mahalleye gelişi başta Koçovalılar olmak üzere Çukur'daki herkesin hayatını etkileyecek.

'Çukur'un, heyecanla beklenen yeni bölümü 19 Şubat Pazartesi saat 20:00'da Show TV'de ekranlara gelecek.


YORUMLAR


"Vatan Hainisin" Deyip Silahlı Saldırıya Uğradığı İddia Edilen Volkan Konak'tan İlk Açıklama! Can Bonomo, Sevgilisiyle Uyurken Gizli Gizli Fotoğraflarının Çekilmesine İsyan Etti

Dolandırıcı Kurbanı Olan Kadınlar, Yaşadıklarını Esra Erol'da Anlattı Adnan Oktar'ın Karşısına Bu Kez Kedicikler Yerine Nevşin Mengü Oturdu