Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Geçen, Görevi Bıraktığını Açıkladı - Son Dakika

Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Geçen, Görevi Bıraktığını Açıkladı

02.01.2012 14:04
Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Geçen, Görevi Bıraktığını Açıkladı, System.String[]

Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Ayetullah Geçen, görevi bıraktığını açıkladı.

Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Ayetullah Geçen, görevi bıraktığını açıkladı.

Malatya Alperen Ocakları Başkanlığı, "Alperence Şahlanış" gecesi düzenledi.

Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Ayetullah Geçen, Malatya Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen gecenin açılışında yaptığı konuşmada, Allah rızası için görevini bırakmasının hayırlara vesile olacağını düşündüğünü anlattı.

"Yetkisiz, makamsız, gönüllü bir nefer olarak daha iyi mücadele edeceğime inandım" diyen Geçen, Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı.

Malatya Alperen Ocakları Başkanı Erkan Us ise Geçen'in görevini bırakmasını büyük bir üzüntü ile karşıladığını dile getirdi.

BBP Malatya İl Başkanı Cengiz Sancaktar da bugüne kadar camialarının içerisinde, çeşitli kademelerinde görev alarak Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına gelen Ayetullah Geçen'in istifasından dolayı üzüntüsünü ifade etti.

Sancaktar, "Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından eski BBP Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun fotoğrafının işlendiği bir halı tablo açık artırma ile bin 500 liraya satıldı.

Açık artırmanın ardından sahneye gelen sanatçı Osman Öztunç, şarkılarını söyledi.

Geceye Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Afşin Arıkan ve beraberindeki Ülkü Ocaklarından gençler de katıldı. Ülkü Ocaklarından ve Alperen Ocaklarından gençler şarkılar eşliğinde eğlendi.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum gününün 31 Aralık olduğu ve gecenin de bu nedenle düzenlendiği, yılbaşı dolayısı ile bugüne ertelendiği ifade edildi.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alperen Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı Geçen, Görevi Bıraktığını Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak