Altay'dan İki Satır - Son Dakika

Altay'dan İki Satır

16.10.2020 12:32
Altay'dan İki Satır, System.String[]

? Poll Production etiketiyle dijital platformlarda yayınlanacak şarkının klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Şile'de çekildi.

? Poll Production etiketiyle dijital platformlarda yayınlanacak şarkının klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Şile'de çekildi. Altay, şarkısı için "Söylemek istediğimiz her şeyi 'İki Satır'da anlatıyoruz. Pandemiden dolayı biraz geç çıktı ama çok heyecanlıyız" dedi.

Altay'dan İki Satır

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Altay'dan İki Satır - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'a talih kuşu kondu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi