Altay ve Uğurcan'ı çalıştıran Boğuşlu, aralarındaki farkı açıkladı - Son Dakika

Altay ve Uğurcan'ı çalıştıran Boğuşlu, aralarındaki farkı açıkladı

07.04.2021 14:31

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski kaleci antrenörü, ayrıca kaleci antrenörü hocası Alper Boğuşlu, iki öğrencisi Altay ve Uğurcan'ı kıyasladı. Boğuşlu, "Uğurcan'ın bu noktalara gelebileceğini görüyordum. İkisi de çok yetenekli. Altay'ın da sırası geldiğinde en iyi şekilde oynayacağını düşünüyorum Milli Takım'da. İkisi arasındaki tek fark yaş. Uğurcan 2 yaş büyük, daha tecrübeli" dedi.

Milli Takım'ın kalesinde rekabete giren Trabzonsporlu Uğurcan ile Fenerbahçeli Altay arasındaki kıyaslamada son olarak ikiliyi çalıştıran kaleci antrenörü Alper Boğuşlu yaptı. Boğuşlu, iki kaleci arasında farkın yaş olduğunu belirterek, "İkisi de kendi yaş gruplarının en iyileri. İkisi de çok yetenekli. Uğurcan'ın bu noktalara gelebileceğini görüyordum. Altay'ın da sırası geldiğinde en iyi şekilde oynayacağını düşünüyorum. Aralarındaki tek fark yaş, Uğurcan daha tecrübeli" dedi.

"İRFAN CAN DA VAR"

Boğuşlu, sözlerini şöyle sürdürdü: Ayrıca İrfan Can Eğribayat da çok yetenekli bir kaleci. Onun da bu performansa ulaşacağı öngörüsünde bulunmuştum. O da gayet iyi devam etti. Daha da iyi devam edecektir. Altay ve Uğurcan, 5 büyük ligde oynayabilecek kalitede, bizi iyi temsil edecekler.

Altay ve Uğurcan'ı çalıştıran Boğuşlu, iki kaleciyi kıyasladı, aralarındaki farkı açıkladı
Kaleci antrenörü Alper Boğuşlu
Altay ve Uğurcan'ı çalıştıran Boğuşlu, aralarındaki farkı açıkladı

Son Dakika Spor Altay ve Uğurcan'ı çalıştıran Boğuşlu, aralarındaki farkı açıkladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son dakika: TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak Son dakika: TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak Marmaris'te gelir gider tablosu belediyeye asıldı Marmaris'te gelir gider tablosu belediyeye asıldı Serbest meslek sahibi bir şahıs, evinde başından vurulmuş bir halde bulundu Serbest meslek sahibi bir şahıs, evinde başından vurulmuş bir halde bulundu Avrupa Birliği'nden yeni kurulan Avrupa Süper Ligi'ne uyarı: Yasaları ihlal ediyorsunuz, maçları oynatmayız Avrupa Birliği'nden yeni kurulan Avrupa Süper Ligi'ne uyarı: Yasaları ihlal ediyorsunuz, maçları oynatmayız Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu