Son Dakika Haberleri: Altepe'den Güreş Milli Takımı'na Moral

Altepe'den Güreş Milli Takımı'na Moral

4 ay önce

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Finlandiya’da yapılacak Dünya Güreş Şampiyonası öncesinde Bursa’da kamp yapan Grekoromen Güreş Milli Takımı’nı ziyaret etti.

Altepe'den Güreş Milli Takımı'na Moral, System.String[]
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı  Recep Altepe,  Finlandiya'da yapılacak Dünya Güreş Şampiyonası öncesinde  Bursa'da kamp yapan Grekoromen Güreş Milli Takımı'nı ziyaret etti.

Bursa Olimpik Hazırlık Merkezi'ndeki ( Bursa TOHM) ziyarete Başkan Altepe'nin yanı sıra  Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı  Musa Aydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Süleyman Şahin, Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü  Mustafa Berber ve TGF İl temsilcisi Celalettin Güneş ile güreşçiler katıldı.  Bursa TOHM'de Türk milli takımıyla birlikte kamp yapan ve aynı şampiyonada mücadele edecek olan  Gürcistan Güreş Milli Takımı da Başkan Altepe'nin ziyaretinde hazır bulundu.

Recep Altepe, kamp için  Bursa'yı tercih eden Türk ve Gürcü milli takımı yetkililerine teşekkür etti. Konuşmasında güreşin Türk tarihi açısından önemine işaret eden Başkan Altepe, önemli bir organizasyon öncesinde Türk ve Gürcü milli takımlarına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Türk ve Gürcü milli takımlarının aynı merkezde kardeşçe kamp yapmasının dünya barışı açısından güzide bir örnek olduğunu dile getiren Başkan Altepe, "Kulüpler bir araya geldiğinde dostluklar oluşuyor, düşmanlıklar ortadan kalkıyor. Onun için yakınlaşmak lazım. Mümkün mertebe, komşu ve kardeş ülkelerle bu yakınlığımızın artması lazım. İnşallah bu ortam iki ülke için de güzel sonuçlar doğurur" dedi.

Başkan Altepe,  Finlandiya'daki dünya şampiyonasında boy gösterecek olan 2 takım oyuncularına da başarılar diledi. - BURSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
FETÖ Elebaşı Gülen, Açık Açık Söylemiş: Naim Süleymanoğlu'nu Hiç Sevmem