Alternatif Müziğin Heyecan Verici Topluluğu Ayyuka Salon'da - Son Dakika

Alternatif Müziğin Heyecan Verici Topluluğu Ayyuka Salon'da

17.12.2013 10:34
Alternatif Müziğin Heyecan Verici Topluluğu Ayyuka Salon'da, System.String[]

Davulda Alican Tezer, basgitarda Altan Sebüktekin, elektrogitarda Ahmet Kul, elektrogitar ve vokalde Özgür Yılmaz'dan oluşan Ayyuka, 21 Aralık Cumartesi gecesi tam kadro Salon sahnesinde olacak.

Türkiye alternatif müzik sahnesinin beğenilen isimlerinden Ayyuka, 21 Aralık Cumartesi gecesi 2013 yılında vereceği son konser için Salon'un konuğu olacak Müzikseverlerin 2001 yılından bu yana merakla takip ettikleri Ayyuka, yerel motiflerle harmanladığı renkli cümbüşlü müziğini Salon takipçileri için çalacak.

Kurulduğu 2001 yılından bu yana sayısız konser veren, Sonic Youth, Jonathan Richman gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaşan Ayyuka, ilk albümünü 2007 yılının Kasım ayında yayımlamıştı. Orijinali Orhan Gencebay'a ait "Ümitsiz Aşk" yorumu haricinde tüm söz ve bestelerin Ayyuka'ya ait olduğu, toplulukla aynı ismi taşıyan bu albümde yer alan "Toz Bulutu" şarkısına çekilen klip ile daha geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Merakla beklenen ikinci albümü Kiracı Odaları'nı henüz Ekim ayında yayımlayan Ayyuka'nın 21 Aralık Cumartesi akşamı 22.30'da Salon'da vereceği konserin biletleri, 25 TL ve 15TL (öğrenci) üzerinden, Biletix satış kanalları ya da hizmet bedeli olmadan ana gişe İKSV'den temin edilebilir. Lale Kart sahipleri biletlerini %25'e varan özel indirimlerle alabilir. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli. Ana gişe İKSV pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Alternatif Müziğin Heyecan Verici Topluluğu Ayyuka Salon'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti