"Altın Çocuklar" Ödüllendirildi - Son Dakika

"Altın Çocuklar" Ödüllendirildi

18.02.2012 11:00

Anamur FEM Dershanesi 5.sınıflar arasında düzenlediği "Altın Çocuklar Bilgi Yarışma"sında dereceye giren öğrenci ve öğretmenlerine ödül verdi.

Anamur FEM Dershanesi 5. sınıflar arasında düzenlediği "Altın Çocuklar Bilgi Yarışma"sında dereceye giren öğrenci ve öğretmenlerine ödül verdi.

Yarışmaya katılan öğrenciler arasında yapılan değerlendirmede 62 sorunun tamamını doğru cevaplayan Çarıklar Efeler İlköğretim Okulu öğrencisi Ceyhan Ehlizoğlu, Dershane Müdürü Ekrem Kutluk tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi. Ceyhan'ın sınıf öğretmeni Sevinç Şengün'e de öğrencisinin eğitimine verdiği katkıdan dolayı plaket verildi.

Yarışmaya katılan okullar arasında yapılan değerlendirmede en başarılı okul olan Özel Yıldırımhan Tekalan İlköğretim Okulu öğrencilerinden Tuğba Ergül ve Şule Deniz'e de çeşitli hediyeler verildi. Öğrencilerin 5. sınıf öğretmeni Şuayip Polat'a da başarı plaketi takdim edildi.

FEM Dershanesi Müdürü Ekrem Kutluk, her yıl başarılarının giderek arttığını belirterek, "Disiplinli ve planlı çalışma eğitim hayatında başarının temelini oluşturur. Bizler dershane olarak öğrencilerimize disiplinli ve planlı çalışmanın önemini anlatıp bu kuralları uygulamaya çalışıyoruz. Bunun neticesinde başarı geliyor" dedi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Altın Çocuklar' Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı