Son Dakika Haberleri: Altın Kaplamalı Etten Sonra Çıldıran Ribery'ye 'Sır' Ceza!

Altın Kaplamalı Etten Sonra Çıldıran Ribery'ye 'Sır' Ceza!

11 gün önce

BUNDESLİGA ekibi Bayern Münih, futbolcusu Frank Ribery'ye vereceği cezayı kamuoyuna açıklamama kararı aldı.

Altın Kaplamalı Etten Sonra Çıldıran Ribery'ye 'Sır' Ceza!, System.String[]
BUNDESLİGA ekibi Bayern Münih, futbolcusu Frank Ribery'ye vereceği cezayı kamuoyuna açıklamama kararı aldı. Bayern Münih Sportif Direktörü Hasan Salihamidzic, gazetecilerin 'Ribery'e ne kadar para cezası verildi' sorusuna "Bu konuda bilgi veremem" yanıtını verdi. 

Ribery Bundesliga'ya verilen arada Dubai'de tatil yapmıştı. Tatil sırasında Nusr'Et lokantasında bin 200 euro ödeyerek altın kaplamalı et yemiş ve görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

İLK MAÇTA FORMA TEHLİKEYE GİRDİ

Ünlü futbolcunun takipçileri de Ribery'yi görgüsüz olarak suçlayıp sert dille eleştirmişti. Gelen eleştirilere çok kızan Ribery 'Sizin ananızı, ninenizi ve sülalenizi s....' diye ağır küfürler etmişti. Ribery'in küfürlü hakaretlerine tepkisiz kalmayan Bayern Münih yönetimi futbolcusuna ceza kesmiş ve Ribery de verilen cezaya razı olmuştu. Öte yandan Ribery takımının sezonun ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü kampta bacağından sakatlandı. 35 yaşındaki futbolcunun sakatlığının iki hafta süreceği tahmin ediliyor. Ribery'nin takımının sezonun ikinci yarısında oynayacağı ilk maçta forma giymesi de tehlikeye girdi.
Kaynak: Hürriyet
Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı

Son Dakika! VakıfBank, Borcunu Bir Defada ya da Bir Yıl İçinde Ödeyenlerden Faiz Almayacak