Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri - Son Dakika

Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri

5 yıl önce

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Er meydanından detaylar - İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın konuşması Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri- İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen müsabakalara 41 başpehlivan ve yaklşık 500 güreşçi katılıyor İzmit Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri başladı.

Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri, System.String[]

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Er meydanından detaylar - İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın konuşması Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri- İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen müsabakalara 41 başpehlivan ve yaklşık 500 güreşçi katılıyor İzmit Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri başladı. İzmit Doğu Kışla'da çeşitli kategorilerde gerçekleştirilen güreşlere aralarında altın kemer sahibi başpehlivanlar Orhan Okulu, İsmail Balaban, Mehmet Yeşilyeşil, Şaban Yılmaz, Fatih Çakıroğlu, Faruk Akkoyun başta olmak üzere 41 başpehlivan ile yaklaşık 500 güreşçi katılıyor.İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yağlı güreşlerin gelecekteki nesillere aktarılması gereken önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi. Ata güreşinin yüzyıllar boyu kardeşliği, birliği, beraberliği ve daha birçok sosyal gelişmeyi barındırdığını belirten Doğan, "Yağlı güreş sadece güç ve kuvvet denemesi değil, saygı, sevgi, mücadele ve yarışmadır. Güreşlere halkımızın ilgisi çok büyük. Başpehlivanlarımız mücadele edecek. Kıran kırana bir mücadele olacağını umuyorum. Güreşler kapsamında çiftçilerimizin tarım ürünleriyle ilgili festival de başlattık" diye konuştu.Doğan, üç yıldır düzenledikleri güreşlerde başpehlivan olana ödül olarak kalıcı altın kemer verdiklerini kaydetti.

Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2015 04:13 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Sevgilisine "mahrem videolarını ailene gönderirim" diyerek şantaj uyguladı

Son Dakika Haberleri