Altın Koza'dan Sanat Şenliği - Son Dakika

Altın Koza'dan Sanat Şenliği

09.01.2012 12:49
Altın Koza'dan Sanat Şenliği, System.String[]

Bu yıl 10–15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek TÜYAP Çukurova 5.Eğitim ve Kitap Fuarı'nda yaklaşık 320 metrekarelik bir alanda çeşitli stantlar kuracak olan Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Yayınları'nı kitap meraklılarıyla buluşturmanın yanı sıra, fuarın içinde mini bir sanat festivali gerçekleştirecek.

Bu yıl 10–15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek TÜYAP Çukurova 5. Eğitim ve Kitap Fuarı'nda yaklaşık 320 metrekarelik bir alanda çeşitli stantlar kuracak olan Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Yayınları'nı kitap meraklılarıyla buluşturmanın yanı sıra, fuarın içinde mini bir sanat festivali gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi; etkinlik boyunca Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu, Adana Kent Konseyi, Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği, Adana Sinema Derneği, Adana Ressamlar Derneği, Uluslar arası Gölge ve Kukla Oyunu Birliği (UNIMA) ve Mehmet Baltacı Sinema ve Fotoğraf Tarihi Müzesi ile işbirliğine giderek, 5 günde 28 sanatçıya ait 250 eseri ziyaretçilerle buluşturacak.

Büyükşehir Belediyesi Altın Koza standında14 serginin yanında, 2 fotoğraf gösterisi, Karagöz gösterisi, güzel yazı ve ebru atölyesi de yeralacak.

Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi Sinema Müzesi, Mehmet Baltacı Fotoğraf ve Sinema Tarihi Müzesi, Yeşiloba Şehitliği Müzesi ile Karacaoğlan Edebiyat Müzesi'nden seçilen örnek eserler, stantlarda sergilenecek. - ADANA

Altın Koza'dan Sanat Şenliği

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Altın Koza'dan Sanat Şenliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı! İşte 8 adımda koronavirüs aşısıyla ilgili tüm merak edilenler Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu