Son Dakika Haberleri: Dünya Rekortmeni Usain Bolt, Yerçekimsiz Ortamda Astronotlarla Yarıştı

Dünya Rekortmeni Usain Bolt, Yerçekimsiz Ortamda Astronotlarla Yarıştı

9 gün önce

Düzenlenen son 3 olimpiyatta altın madalya kazanan Usain Bolt, yerçekimsiz ortamda astronotlarla yarıştı. Bolt, yaşadığı o anları "Aklımı başımdan aldı, çok zevkliydi." ifadeleriyle anlattı.

Ünlü kısa mesafe koşucusu Usain Bolt, yerçekimsiz ortamda astronotlarla koşu yarışı yaptı. Son üç olimpiyatta altın madala kazanan Jameika'lı yıldız, yaşadığı o anları "Aklımı başımdan aldı, çok zevkliydi." ifadeleriyle anlattı.

"AKLIMI BAŞIMDAN ALDI"

Bilimsel araştırmalar araştırmalar için kullanılan yerçekimsiz ortamda yapılan yarışta Bolt, koşu pistlerinde olduğu kadar başarılı olamadı fakat çok keyifli anlar yaşadı. Altın madalyalı yıldız, "Aklımı başımdan aldı, çok zevkliydi." ifadeleriyle o anları anlattı.

REKORLARA İSMİNİ YAZDIRDI

100 metre ve 200 metrede dünya rekorlarına ismini yazdıran Usain Bolt, yaşı ve yaşadığı sakatlıklar yüzünden 2017 Ağustos'unda kariyerine nokta koymuştu.


YORUMLAR


Milli Eskrimci Enver Yıldırım, Uluslararası FIE Satellite Turnuvasında Altın Madalya Kazandı Peru'daki Belediye Başkanlığı İçin Yapılan Seçimlerde Hitler ve Lenin İsimli İki Aday Yarışacak

İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Askeri Geçiş Töreni Sırasındaki Terör Saldırısından Kıl Payı Kurtuldu ABD'de Satırlı Ve Bıçaklı Saldırı: 3'ü bebek 6 Yaralı