Altın Pusula'da Büyük Gün 25 Mayıs! - Son Dakika

Altın Pusula'da Büyük Gün 25 Mayıs!

18.05.2015 15:43
Altın Pusula'da Büyük Gün 25 Mayıs!

Bu sene 125 projenin yarıştığı 14. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, 25 Mayıs'ta sahiplerini bulacak.

Raffles İstanbul Zorlu Center'da gerçekleştirilecek ödül törenine devlet erkânı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) temsilcisi başta olmak üzere seçici kurul üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ile iletişimciler ve medya mensupları katılacak.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından gerçekleştirilen 14. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması'nın sonuçları 25 Mayıs Pazartesi akşamı saat 19.15'te Raffles İstanbul Zorlu Center'da gerçekleştirilecek ödül töreniyle açıklanacak.

Özel sektör, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve genç iletişimcilerin projeleriyle yarışacağı ödül töreni, devlet erkânı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) temsilcisi başta olmak üzere, seçici kurul üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ile iletişimciler ve medya mensuplarının katılımıyla gerçekleşecek.

Ekonomik, sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP Özel Ödülü…

TÜHİD, bu yıl da büyük ödül, jüri özel ödülü, kategori ve genç iletişimciler kategorisi ödüllerinin yanı sıra Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile yapılan işbirliğiyle, ekonomik, sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP Özel Ödülü verecek.

Duayenlerden "Altın Baget" ödülü

Ayrıca, bu yıl ikincisi takdim edilecek Betûl Mardin - Prof. Dr. Alâeddin Asna "Altın Baget" ödülü iletişim duyaneleri Betûl Mardin - Prof. Dr. Alâeddin Asna tarafından belirlenen iş dünyası ve kültür - sanat camiasından isimlere verilecek.

Kargalar Kafeste Altın Pusula'da

Ödül töreninin yanı sıra gecede Muzaffer Uludağ, Korkut Koray, Suna Yıldızoğlu, Yalçın Özden, Gökhan Abur, Nezih Yeşilnil, Tümer Uluçınar, Gürtuğ Gök, Taylan Erler, Şansın Ölmeztürk, Behnan Göçmez, Mutlu Doğan ve Celal Kara'dan oluşan Kargalar Kafeste grubu sahne alacak.

14. Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri; Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bârika Göncü, UNDP - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Geçmiş Dönem Başkanı, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı ve Toksü&Chase Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Fügen Toksü, Vodafone Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Effect Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Gonca Karakaş, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkanı ve Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İstanbul Ofisi Yöneticisi Hansın Doğan, İDA - İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ünite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, Boyner Grup İnsan Kaynakları, Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Kaptaner, T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı M. Mücahit Küçükyılmaz, Project House Yönetici Ortağı Serhat Akkılıç, Zayed Üniversitesi, İletişim ve Medya Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Serra Görpe, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı ve Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Vahap Munyar, Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanı Zeki Çukur'dan oluşuyor.

Altın Pusula Genç İletişimciler kategorisi Seçici Kurul Üyeleri ise şöyle; IPTV Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ünaldı, Tick Tock Boom Genel Koordinatörü Cem Çınlar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuğçe Gürel Boran, Dijital Büro İstanbul Genel Müdürü Uğur Şeker, Utopic Farm Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yiğit Kalafatoğlu.

14. Altın Pusula Ödül töreni; Türk Telekom, Opet, Adel Kalemcilik, The Brand Age, Halklailiskiler.com, Medyaloji, Medya Takip Merkezi, İltek, Memorial, MNG Kargo, Install, Ekipman, Ons Reklam, Elapro, Faselis, KM Events, Message Marketer, Özlem Kristal, Tick Tock Boom sponsorluğunda gerçekleşiyor.

YORUMLAR
500
GTO, BM ihaleleri için eğitim verdi GTO, BM ihaleleri için eğitim verdi İslamofobi ile mücadelenin öncü ismi Muhammed'e göre, Fransa savunduğu özgürlüklerin çok gerisinde İslamofobi ile mücadelenin öncü ismi Muhammed'e göre, Fransa savunduğu özgürlüklerin çok gerisinde U19 Badminton Milli Takımı, Avrupa Gençler Şampiyonası'na hazırlanıyor U19 Badminton Milli Takımı, Avrupa Gençler Şampiyonası'na hazırlanıyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Altın Pusula'da Büyük Gün 25 Mayıs! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement