Altındağ'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Altındağ'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi

Altındağ'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi

31.03.2023 21:59

Kırşehirli Dernekler Federasyonunca, Altındağ'da depremzedeler için iftar verildi.

Kırşehirli Dernekler Federasyonunca, Altındağ'da depremzedeler için iftar verildi.

Altındağ Kültür Sarayı'nda düzenlenen programa, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, milletvekilleri, bazı siyasi parti temsilcileri ile Altındağ ve Mamak'ta çeşitli kurumlarda barınması sağlanan 500'ü aşkın depremzede katıldı.

Programda konuşan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, depremzede ailelerle bir araya gelerek onların acılarını paylaştıklarını dile getirdi.

Gökçınar, " Maraş'tan, Malatya'dan, Adıyaman'dan gelen depremzedelerimiz var. Bu anlamda bu işbirliğini bize sağlayan Altındağ Belediye Başkanımız Asım Balcı'ya da huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum, onların destekleriyle depremzedelerle bir arada olma imkanı sağladık." dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından tüm Türkiye'nin yasa boğulduğunu dile getiren Gökçınar, yaraların sarılması için bölgeye tüm Türkiye'den yardım gönderildiğini vurguladı.

Gökçınar, deprem bölgesinde yürüttükleri yardım faaliyetleri ile Ankara'ya gelen depremzedelere yönelik çalışmalarını anlattı.

Programın düzenlenmesine katkı sunan Altındağ Belediye Başkanı Balcı da, zor günlerden geçildiğini, bugünlerin dayanışmayla atlatılacağını söyledi.

Balcı, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Altındağ'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi - Son Dakika


Advertisement