Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi - Son Dakika

Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi

26.11.2012 16:53
Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi, System.String[]

Kütahya'nın Altıntaş Belediyesi Zafer Havalimanın açılışına katılan Başbakan Erdoğan'a hitaben astığı afiş dikkat çekti.

Kütahya'nın Altıntaş Belediyesi Zafer Havalimanın açılışına katılan Başbakan Erdoğan'a hitaben astığı afiş dikkat çekti. İlçe Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak, Zafer Havalimanını Kütahya'ya ve bölgeye kazandırdığı için Başbakan Erdoğan'a teşekkür ettiğini bildirdi.

Türkiye'nin 4. Büyük Havalimanının açılışına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Altıntaş Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak havalimanı sahasında astırdığı afişle teşekkür etti. Altıntaş ilçesinin 65 yıllık tarihinde en büyük yatırımı Zafer Havalimanı ile aldığını kaydeden Belediye Başkanı Yüzüak; "Başbakan'a şahsım ve ilçem adına sonsuz teşekkür ediyorum. İlçemize 65 yıllık tarihinde ilk defa bu kadar büyük ve önemli bir yatırım almıştır. Bunun için Başbakanımıza minnettarız" dedi.

Zafer Havalimanının açılışının oldukça görkemli ve bölgeye yakışır şekilde olduğunu anlatan Başkan Sıtkı Yüzüak, "Zafer Havalimanı ile birlikte bölgemiz kadar ilçemiz de bunun nimetlerinden faydalanacaktır. İlçemizde havalimanının yapımıyla birlikte başlayan hareketliliğin daha da artacağını ümit ediyorum.

Havalimanı bölgemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Altıntaş Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak tarafından astırılan ve "manidar" olarak değerlendirilen Başbakan Erdoğan'a teşekkür afişinde ise şu ifadeler yer aldı: "Sayın Başbakanım; bu topraklar tohuma, insanları da hizmet edene asla ihanet etmedi. Teşekkürler."

26.11.2012 16: 27: 12

TSI

NNNN - KÜTAHYA

Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi
Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Altıntaş Belediyesi'nden Teşekkür Afişi - Son Dakika


Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım