Son Dakika Haberleri: Altıntaş'ta 20 Genç ile Çiftçi Hibe Sözleşmesi İmzalandı

Altıntaş'ta 20 Genç ile Çiftçi Hibe Sözleşmesi İmzalandı

5 gün önce

Küthaya’nın Altıntaş ilçesinde 2018 yılı genç çiftçi desteklemesi hak eden 20 çiftçi, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde hibe sözleşmesi imzalandı.

Altıntaş'ta 20 Genç ile Çiftçi Hibe Sözleşmesi İmzalandı, System.String[]
Küthaya'nın Altıntaş ilçesinde 2018 yılı genç çiftçi desteklemesi hak eden 20 çiftçi, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde hibe sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde konuşan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fatih Yıldız, "yaptığı açıklamada, "Çiftçilerimize hayırlı olsun. Projenin başından sonuna kadar her konuda onların yanlarında olacağız ve her konuda yardımcı olacağız" dedi.

Daha sonra genç ciftçiler ve İlce Müdürü Fatih Yıldız, Kaymakam Musa Kazım Çelik'e makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Çelik, ziyarette yaptığı açıklamada, "2018 yılı genç çiftçi desteklemesinde hibe almaya hak kazanmış 20 genç çiftçimizle hibe sözleşmesi imzalandı. Hayırlı uğurlu olsun. Kadınlarımızı çalışma hayatlarında yeni projelerle desteklemeye devam edeceğiz. Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin" ifadelerini kullandı. (YD-EFE) - KÜTAHYAFETÖ'den Avukat Aracılığıyla Karlov'un Katilinin Örgüt Abisine Talimat: Sakın Konuşma! İlk Üs Ziyaretini Gerçekleştiren Hulusi Akar: Teröristleri Hudut Dışına Attık

İlk İfadesini Veren Adnan Oktar: Atatürkçü, Milliyetçi ve Suçsuzum Deniz Baykal'dan Kurultay Yorumu: Partiyi Geriye Götürür