Alucra Topçam Mesire Alanı Açıldı - Son Dakika

Alucra Topçam Mesire Alanı Açıldı

20.06.2019 09:11
Alucra Topçam Mesire Alanı Açıldı, System.String[]

Alucra ilçemizin tanıtımına prestij kazandıracak Topçam Mesire Alanı hizmete açıldı.

Tesislerin Açılışına Yoğun İlgi

Alucra Topçam mahallesinde bulunan Mesire Tesisleri hafta sonu halkımızın hizmetine açıldı.

Açılışa Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürü Temel Bülbül, Şalpazarı Federasyon Başkanı Ömer Karadeniz ve çok sayıda vatandaş yoğun bir katılım gösterdi.

Pazar günü gerçekleşen açılışta işletme sahibi Nesrin İnceoğlu Belediye Başkanı Suat Aybar, Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürü Temel Bülbül ile kurdele kesimini gerçekleştirdi.

Tesisleri gezen davetliler görkemli manzarası ile Topçam Mesire Alanı büyük beğeni kazandı. Davet sonrası gelen misafirler işletme sahibi Nesrin İnceoğlunu tebrik yağmuruna tutarken İnceoğlu, katılan herkese teşekkürlerini sundu.

Alucrahaber.com olarak bu tesisin ilçemize kazandırılmasına vesile olan herkese teşekkür ediyoruz. İlçemiz adına çok önemli olan Topçam Mesire Alanının Alucramıza ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını temenni ediyor, hayırlı bereketli kazançlar diliyoruz.

Alucra Topçam Mesire Alanı Açıldı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Alucra Topçam Mesire Alanı Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, sahasında Konyaspor'a 2-0 yenildi Son Dakika: Biden'ın ABD seçiminin kazananı ilan edilmesine Trump'tan ilk tepki: Bu seçim henüz bitmedi ABD başkanlık seçimini Biden'ın kazanmasının ardından Kamala Harris, ilk kadın ve siyahi başkan yardımcısı oldu Restorandaki işini bırakan genç model, internetten sattığı çıplak fotoğraflarıyla haftada 215 bin lira kazanıyor Spikerlikten oyunculuğa! Ünlü ekran yüzü Gülay Özdem, artık Kanal 7 dizisinin 'kötü kadın İkbal'i Bülent Arınç, Berat Albayrak'ın "Ekonomide sıkıntı yok" sözlerine itiraz etti: Ekonomide sıkıntılar mutlaka var Ailesinin, "Cep telefonu patladı" dediği Mihriban, av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı Bomba iddia: Süt banyosu ile gündem olan fabrika ünlü markalara süt tedarik ediyormuş