Son Dakika Haberleri: Alves: Barcelona'nın Arda Gibi Delilere İhtiyacı Var

Alves: Barcelona'nın Arda Gibi Delilere İhtiyacı Var

4 yıl önce

Barça'nın yıldızı Dani Alves, "Arda'nın bizimle oynamasını heyecanla bekliyoruz. O her zaman eğlenceli biri, takımımızın onun gibi delilere ihtiyacı var." dedi.

Alves: Barcelona'nın Arda Gibi Delilere İhtiyacı Var, System.String[]

Barcelona'nın yıldız oyuncusu Dani Alves, yarın Tiflis'te Sevilla karşısında oynayacakları UEFA Süper Kupa maçı öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Bu tür üst düzey bir maçta Barça'nın favori olmadığını vurgulayan Alves, "Hak etmeden çiçekleri kabul etmiyoruz." dedi.

"NEYMAR'IN YERİNİ PEDRO DOLDURUR"

Brezilyalı defans oyuncusu Dani Alves, Neymar'ın sakatlığı nedeniyle kadro dışı kalmasından dolayı üzüntüsünü dile getirdi ve onun yerini Pedro'nun doldurabileceğini ifade etti.

"TAKIMIMIZIN ARDA GİBİ DELİLERE İHTİYACI VAR"

Alves, Arda Turan'ın da FIFA yasağı yüzünden ocak ayına kadar oynayamayacak olmasından yakınarak şunları söyledi: "Turan'ın bizimle beraber olması bir şereftir. Şu anda bize yardımcı olamaması üzücü bir durum, onun kalitesi, zekası ve kişiliğinden dolayı oynamasını heyecanla bekliyoruz. O bir fenomen. Sahada her zaman eğlenceli biri, takımımızın onun gibi delilere ihtiyacı var."

"ÖNEMLİ OLAN TAKIMIN KAZANMASI"

Yarın akşam, en çok Süper Kupa kazanan futbolcu Maldini'yi yakalama ihtimalinin kendisini motive etmediğini aktaran Dani Alves, "Şahsi olarak tanınmanın bir önemi yok. Beni asıl heyecanlandıran takımın kazanması." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 10.08.2015 09:26 Kaynak: CİHAN

YORUMLAR


Çanakkale Köprüsü yatırımcıların Lapseki'ye talebini artırdı Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir