Amasya"Da Askeri Aracın Geçişi Sırasında Bomba Patlatıldı: 1 Şehit, 6 Yaralı (4) - Son Dakika

Amasya"Da Askeri Aracın Geçişi Sırasında Bomba Patlatıldı: 1 Şehit, 6 Yaralı (4)

09.04.2012 18:01
Amasya"Da Askeri Aracın Geçişi Sırasında Bomba Patlatıldı: 1 Şehit, 6 Yaralı (4)

Amasya"da ASKERİ ARACIN GEÇİŞİ SIRASINDA BOMBA PATLATILDI."

Amasya"da ASKERİ ARACIN GEÇİŞİ SIRASINDA BOMBA PATLATILDI: 1 ŞEHİT, 6 YARALI (4)

MUHTAR AHMET KURT: HIRSIZLIK OLUYORDU

Amasya'ya bağlı Çiğdemli Köyü Muhtarı Ahmet Kurt, köyde 2-3 gündür hırsızlık olayı olduğunu belirterek, "Köyümüzdeki bağ evlerine 2-3 gündür hırsızılık amacıyla giriliyordu. Bu evler yazlık olduğu için boş durumda. Ben de jandarmayı arayıp hırsızlık olduğunu söyledim. Evlerden gıda çalınmıştı. O nedenle de ekipler gelip inceleme yapmışlardı" dedi.

Bu arada şehit Jandarma Er Murat Erdem'in askerliğinin bitmesine de 38 gün kaldığı belirtildi. - Amasya

Kaynak: DHA
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Amasya'da birlik gecesine katıldı CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Amasya'da birlik gecesine katıldı Köprü korkuluğuna çarpan araç savruldu, kaza anı kameraya yansıdı Köprü korkuluğuna çarpan araç savruldu, kaza anı kameraya yansıdı Köprü korkuluğuna çarpan araç savruldu, kaza anı kameraya yansıdı Köprü korkuluğuna çarpan araç savruldu, kaza anı kameraya yansıdı

Son Dakika Güncel Amasya'Da Askeri Aracın Geçişi Sırasında Bomba Patlatıldı: 1 Şehit, 6 Yaralı (4) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement