Amasya'da Kar Yağışı - Son Dakika

Amasya'da Kar Yağışı

15.01.2012 15:20
Amasya'da Kar Yağışı, System.String[]

Suluova ilçesinde etkili olar kar yağışı nedeniyle bugün oynanacak olan Suluova Belediye Gençlikspor ile Yeni Taşovaspor karşılaşmasının iptal edildiği bildirildi.

Suluova ilçesinde etkili olar kar yağışı nedeniyle bugün oynanacak olan Suluova Belediye Gençlikspor ile Yeni Taşovaspor karşılaşmasının iptal edildiği bildirildi.

Amasya Amatör Küme 4. hafta karşılaşmasında bu gün oynanması gereken Suluova Belediye Gençlik Spor ile Yeni Taşova Spor arasındaki futbol karşılaşması saha zemininin karla kaplı olması nedeniyle iptal edildiği belirtildi.

Suluova Belediye Gençlikspor Kulübü As Başkanı Naci Öztürk, kar yağışı nedeniyle Amasya Amatör Küme 4.hafta karşılaşmasında bugün Yeni Taşovaspor ile karşılaşmalarının saha zemininin karla kaplı olması nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Sulova ilçesine bağlı Soku, Seyfe, Kuzalan, Eğribük, Kıranbaşalan, Derebaşalan ve Akören köylerinde kar kalınlığının 30 santimetreye çıktığı belirtildi.

- AMASYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amasya'da Kar Yağışı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Hande Yener çok cesur! Maske ve jartiyerli kostümüyle sahne aldı 00:34 Hande Yener çok cesur! Maske ve jartiyerli kostümüyle sahne aldı Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok 23:41 Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz
Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor 21:40 Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı 19:40 Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 18:20 Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı
Türkiye'nin gündemine 17:42 Türkiye'nin gündemine "Bana teşkilatın numarasını verin" sözleriyle oturan kurye beraat etti Kamyon şoförü eksikliği sebebiyle tedarik zinciri kırıldı, marketlerde raflar boş kalıyor 15:56 Kamyon şoförü eksikliği sebebiyle tedarik zinciri kırıldı, marketlerde raflar boş kalıyor
Advertisement