Amasya'da Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim Sempozyumu - Son Dakika

Amasya'da Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim Sempozyumu

08.09.2012 17:40
Amasya'da Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim Sempozyumu, System.String[]

"Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim."

Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'nce

"Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim: Amasya Örneği" adlı Sempozyum düzenleneceği bildirildi.

Söz konusu birlikten yapılan yazılı açıklamada, Merzifon Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda 18-20 Eylül'de gerçekleşecek sempozyumda, sektörün sorunlarına çözüm önerileri sunulacağı vurgulandı.

Sempozyumda Türkiye'de tarımsal yayım, eğitim faaliyetleri, süt sığırcılığında döl verimi, alternatif kaba yem kaynakları, süt üretimi kalitesi ve sanayisi, süt sığırı yetiştiriciliği ile kırmızı et üretimi sorunları gibi bir çok konuda görüş alış verişinde bulunulacağı bildirildi.

Sempozyuma birçok ünversite den öğretim üyesi ve kuruluşların temsilcilerinin katılacağı da kaydedildi

Muhabir: Fatih Mehmet Kürkçü

Yayıncı: Mehmet Kumcağız - AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amasya'da Kırsal Kalkınma ve Hayvansal Üretim Sempozyumu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?