Amasya'da Mimarlık Fakültesi'ne Yeni Dekanı Atandı - Son Dakika

Amasya'da Mimarlık Fakültesi'ne Yeni Dekanı Atandı

05.01.2012 17:20
Amasya'da Mimarlık Fakültesi'ne Yeni Dekanı Atandı, System.String[]

Amasya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanlığına, Prof.Dr.Mehmet Ilgar Kırzıoğlu'nun atandığı bildirildi.

Amasya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanlığına, Prof. Dr. Mehmet Ilgar Kırzıoğlu'nun atandığı bildirildi.

Ataması yapılan Kırzıoğlu'nun Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi görevinde olduğu belirtildi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü-nden 1974 yılında mezun olan Kırzıoğlu'nun, kentsel planlama, kentsel tasarım, peyzaj mimarlığı, rekreasyonel planlama gibi alanlardaki başarılı çalışmaları ile tanındığı aktarıldı.

- AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amasya'da Mimarlık Fakültesi'ne Yeni Dekanı Atandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi