Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika

Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi

01.01.2012 12:43
Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi, System.String[]

Amasya Valisi Abdil Celili Öz, eşi ve protokol üyeleri yıl başı geçesini kimsesiz çocuklarla geçirdi.

Amasya Valisi Abdil Celili Öz, eşi ve protokol üyeleri yıl başı geçesini kimsesiz çocuklarla geçirdi.

Vali Öz, eşi ve protokol üyeleriyle, Aile ve Sosyal Politikalar Amasya İl Müdürlüğü bünyesindeki Amasya Çocuk Yuvası'nda yılbaşı gecesi için düzenlenen eğlenceye katıldı.

Çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli hediyeler veren Vali Öz, daha sonra kimsesiz çocuklar tarafından hazırlanan etkinlikleri izledi. Çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Öz, kimsesiz çocukların, devletin şefkat ve sevgisiyle geleceğe hazırlandığını anımsattı.

Geçenin sonunda Öz çifti ve çocukları yılbaşı pastası kesti. Programa, 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Akyürek, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Jandarma Komutanı Albay Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Ayhan Acet, kurum ve kuruluşların yetkilileri ve eşleri katıldı.

- AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var