Son Dakika Haberleri: Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi

Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi

8 yıl önce

Amasya Valisi Abdil Celili Öz, eşi ve protokol üyeleri yıl başı geçesini kimsesiz çocuklarla geçirdi.

Amasya'da Vali Öz ve Protokol Üyeleri Yılbaşını Kimsesiz Çocuklarla Geçirdi, System.String[]

Amasya Valisi Abdil Celili Öz, eşi ve protokol üyeleri yıl başı geçesini kimsesiz çocuklarla geçirdi.


Vali Öz, eşi ve protokol üyeleriyle, Aile ve Sosyal Politikalar Amasya İl Müdürlüğü bünyesindeki Amasya Çocuk Yuvası'nda yılbaşı gecesi için düzenlenen eğlenceye katıldı.


Çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli hediyeler veren Vali Öz, daha sonra kimsesiz çocuklar tarafından hazırlanan etkinlikleri izledi. Çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Öz, kimsesiz çocukların, devletin şefkat ve sevgisiyle geleceğe hazırlandığını anımsattı.


Geçenin sonunda Öz çifti ve çocukları yılbaşı pastası kesti. Programa, 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Akyürek, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Jandarma Komutanı Albay Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Ayhan Acet, kurum ve kuruluşların yetkilileri ve eşleri katıldı.


- AMASYA

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:43 Kaynak: AAGüldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu
Yolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim