Son Dakika Haberleri: Amasya Üniveristesi'nde "Microsoft Eğitim Çözümleri" Paneli

Amasya Üniveristesi'nde "Microsoft Eğitim Çözümleri" Paneli

7 gün önce

Amasya Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca "Microsoft Eğitim Çözümleri" paneli düzenlendi.

Amasya Üniveristesi'nde
 Amasya Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca "Microsoft Eğitim Çözümleri" paneli düzenlendi.

Amasya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen panele, Microsoft Türkiye Eğitim Çözümleri Uzmanı Serkan Bilgin konuşmacı olarak katıldı.

Bilgin, teknolojinin, yarının dünyasını tasarlamak için öğrencileri ve eğitimcileri güçlendirecek bir araç olarak kullanılabileceğini ifade etti.

Bilgin, "Bu teknolojiyle hayatımız çok daha kolaylaşacak, ama bu teknolojiyi kullanabilecek yetkin bir nesli bekliyoruz. Artık kişiye özel yazılım kavramı hayatımıza girdi. 4. Sanayi Devrimi ile beraber ürünler başkalaştı." diye konuştu.

Program sonunda Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Taşkın, konuşmasından dolayı Bilgin'e teşekkür ederek 'fidan dikme sertifikası' takdim etti.

Panele, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Telhat Özdoğan, personel ve öğrenciler katıldı.Kuşadası'nda Cami Minaresinden Ezan Yerine Türkü Sesi Yükseldi Kıbrıs Rum Kesimi'nden Doğal Gaz Çağrısı: Türkiye İzin Verirse Müzakereler Başlar!

İnternet Yayınları RTÜK Denetimine Giriyor! Tasarı Kabul Edildi Rusya, Esad'ın Katliamlarının Sürdüğü Doğu Guta'yla İlgili BMGK'yı Toplantıya Çağırdı