Amasya Valisi Öz'ün Ziyaretleri - Son Dakika

Amasya Valisi Öz'ün Ziyaretleri

03.01.2012 11:48
Amasya Valisi Öz'ün Ziyaretleri, System.String[]

Amasya Valisi Abdil Celil Öz'ün, Amasya'da faaliyet gösteren Özmaya Fabrikası ve Amasya Sanayici ve İşadamları Derneği'ni ziyaret ettiği bildirildi.

Amasya Valisi Abdil Celil Öz'ün, Amasya'da faaliyet gösteren Özmaya Fabrikası ve Amasya Sanayici ve İşadamları Derneği'ni ziyaret ettiği bildirildi.

Amasya Valiliğinden yapılan açıklamada, Vali Öz'ün, Özmaya Fabrikası'nda incelemeler yaptığı belirtildi. Vali Öz'ün, fabrikanın bölgedeki vatandaşların istihdamına önemli katkılar sağladığını söylediği aktarıldı.

Açıklamada, Vali Öz'ün, daha sonra, Amasya Sanayici ve İşadamları Derneği'nde, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, Amasya'da yeni yatırımların yapılması ve istihdamın arttırılması konularında görüş alışverişinde bulunduğu kaydedildi.

- AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amasya Valisi Öz'ün Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Deniz Türüç'ün Leipzig maçındaki performansı taraftarı ikiye böldü Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev, görücü usulü evlilik konusunda canlı yayında birbirine girdi Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin