Amatör Futbol - Son Dakika

Amatör Futbol

06.01.2012 12:00
Amatör Futbol, System.String[]

"Turhalspor'un yıllardır özlemini çektiği 3.Lige çıkmak için öncelikli hedefimiz BAL ligine yükselmek" dedi.

Turhalspor Kulübü Başkanı Gökmen Atıcı,

"Turhalspor'un yıllardır özlemini çektiği 3. Lige çıkmak için öncelikli hedefimiz BAL ligine yükselmek" dedi.

Tokat 1. Amatör Kümede mücadele eden Turhalspor'un başkanı Atıcı, yaptığı açıklamada, geçen sezon mücadele ettikleri kadroyu koruyarak yeni sezona başladıklarını hatırlattı.

Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Atıcı, "Turhalspor'un yıllardır özlemini çektiği 3. Lige çıkmak için öncelikli hedefimiz BAL ligine yükselmek. Onun için yönetim kurulu olarak bu taşın altına elimizi koyarak elimizden gayreti gösteriyoruz. Öncelikle takımımıza maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Turhal Kaymakamımız sayın Mehmet Ünlü ve Belediye Başkanımız sayın Ali Gözen'e minnettarız. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar" diye konuştu.

- TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amatör Futbol - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Avukata bıçakla saldırıp kör eden peruklu saldırgan, boşanma davasındaki müvekkilin kocası çıktı Koronavirüslü yolcu dayısının HES kodu ile seyahat etti, tüm otobüs karantinaya alındı Giresunspor, yenik duruma düştüğü maçta Adanaspor'u 4-3 mağlup etti Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi