Amatör Gençlerden, "Usta İşi" Tiyatro - Son Dakika

Amatör Gençlerden, "Usta İşi" Tiyatro

17.02.2012 14:40
Amatör Gençlerden,

Talas Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan iki perdelik "Bana bir şeyler oluyor" tiyatrosu büyük ilgi gördü.

Talas Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan iki perdelik "Bana bir şeyler oluyor" tiyatrosu büyük ilgi gördü.

Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi'nde sahnelenen ve Arife Güler Kaftancı'nın yönetmenliğini yaptığı tiyatroda gençler, usta oyunculara taş çıkardı. Özel bir şirkette çalışırken işten çıkarılan ve daha sonra elindeki bütün parasını borsada kaybeden kişinin aile hayatının anlatıldığı oyunu, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, torunu küçük Rifat Yıldırım, başkan yardımcıları, birim amirleri ve çok sayıda genç izledi.

Güldürürken düşündüren, düşündürürken de güldüren tiyatro oyununda yapılan espriler, izleyicileri kahkahaya boğarken, unutulmaz bir gece yaşattı.

Oyunun sonunda salonu dolduran izleyiciler tarafından büyük alkış alan amatör tiyatroculara teşekkür eden Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım,

"Gençlerimizi kutluyorum. Usta oyuncuları aratmadınız. Yüreğinize sağlık. İnşallah bu tür oyunların devamını bekliyoruz" dedi.

Başkan Yıldırım, konuşmasının ardından yönetmen ve oyunculara çiçek ve plaket takdim etti.

- KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Amatör Gençlerden, 'Usta İşi' Tiyatro - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret