Ambulans helikopter 3 hasta için havalandı - Son Dakika

Ambulans helikopter 3 hasta için havalandı

28.08.2020 18:15
Ambulans helikopter 3 hasta için havalandı, System.String[]

Malatya'nın Darende ilçesinde rahatsızlanan iki kişi ile yüksekten düşen bir kişi hava ambulansıyla hastaneye sevk edildi.

Malatya'nın Darende ilçesinde rahatsızlanan iki kişi ile yüksekten düşen bir kişi hava ambulansıyla hastaneye sevk edildi.

Evinde kalp krizi geçiren 87 yaşındaki Mustafa Çiçek, solunum yetmezliği yaşayan Mehmet Ali Yılmaz (57) ile çalıştığı inşaatın 5. katından aşağıya düşerek ağır yaralanan ve kırıkları olan 39 yaşındaki Ferhat Narçin, çağrı üzerine olay yerine sevk edilen 112 Acil Servis ekiplerince Hulusi Efendi Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Çiçek, Yılmaz ve Narçin, buradaki ilk müdahalelerinin ardından ambulans helikopterle ayrı ayrı seferlerle Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine nakledildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ambulans helikopter 3 hasta için havalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Boşanma aşamasındaki eşinin yüzünü falçatayla kesip tanınmaz hale getirdi! İfadesi diğer saldırganlardan farksız değil ABD'de Joe Biden'ın yemin töreni öncesi görülmemiş tedbirler alındı: 25 bin tam teçhizatlı asker görev yapacak Beşiktaş'ta sivil polis aracı, trafik polisi aracına arkadan çarptı: 3 polis yaralandı Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak Son Dakika! Çanakkale, İzmir ve Erzincan'dan sonra Elazığ'da da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı Vuhan'daki bilim insanlarından olay itiraf: Koronavirüs mağaradaki yarasının saldırısından sonra yayıldı Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz