Ameliyatla Kadın Olan Selin Ciğerci'den Şaşırtan Açıklama: Gökhan Taşıyıcıdan Çocuk Sahibi Olabilir - Son Dakika

Ameliyatla Kadın Olan Selin Ciğerci'den Şaşırtan Açıklama: Gökhan Taşıyıcıdan Çocuk Sahibi Olabilir

31.01.2019 11:13

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, katıldığı YouTube kanalında nişanlısı Gökhan Çıra'nın taşıyıcı anneden çocuk sahibi olabileceğini söyledi.

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, önceki gün ünlüler dünyasının " dahi çocuğu " olarak işaret edilen ünlü menajerin "Selim Akar Sorarsa" adlı YouTube programına konuk oldu. Bebek doğuramayacağı için kendisini suçlu hisseden Ciğerci, nişanlısının taşıyıcı anneden çocuk sahibi olabileceğini söyledi.

"GÖKHAN SOSYAL MEDYADAN BANA YÜZ VERMEDİ"

Cinsiyet değiştirdikten sonra bebek sahibi olamayan Selin Ciğerci, katıldığı YouTube kanalında futbolcu Gökhan Çıra ile olan ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Ciğerci, özel hayatı hakkında şöyle konuştu: "Ben Gökhan ile tanıştığımda 1500 takipçim vardı. Gökhan Selin Ciğerci'nin parasını yiyiyor diyorlar; ben aptal bir kadın değilim ayrıca aşık olduğum erkek içinde her şeyi yapabilirim kimseyi ilgilendirmez. Gökhan ile sosyal medya üzerinden konuşuyorduk ama ilk bana yüz vermedi.

"BENİ CANLI OLARAK GÖRÜNCE 6 AY PEŞİMDEN KOŞTU"

Bir yerde tesadüfen karşılaştıktan sonra beni canlı gördükten sonra 6 ay peşimden koştu. Gökhan benimle birlikte bir hayat kurabilmek için ailesiyle sorun yaşadı. Çünkü birlikteliğimizi ailesi magazinlerden öğrendi. Ama şuan Gökhan'ın ailesi beni çok seviyor bende onlar kendi ailemden ayırt etmiyorum.

"BENİM İÇİN FUTBOL BIRAKTI"

Gökhan benim için çok büyük fedakarlıklar yaptı. Gökhan'ın futbol aşkı benden önemliydi. Futbol kariyeri benimle olduğu için bitti. Gökhan halı sahada arkadaşlarıyla her maç hazırlığında kramponunu temizlerken onun heyecanını gördüğümde ona bunu yaşattığım için kahroluyorum.

"GÖKHAN SUNİ DÖLLENMEYLE ÇOCUK İSTERSE HAYIR DEMEM"

Gökhan'a bir evlat veremeyeceğim için çok üzülüyorum.Eğer Gökhan yurt dışında suni döllenmeyle bir çocuk isterse ben buna hayır demem.Sadece çocuk büyüyünce her şeyden çok onun psikolojisini çok düşünüyorum.Onu üzerlerse sebep olduğum bu durumdan dolayı kahrolurum."

"SELİN'İ ÇOK SEVİYORUM"

Selin Ciğerci'nin açıklamalarının üzerine konuşan Gökhan Çıra: "Selin'e çok aşığım. Selin'in beni sevmesini çok sevdim.Yanımda olması bana güven verdi. Gerçekten beni çok sevdiğini düşündüğüm için onu çok seviyorum dedi."

Ameliyatla Kadın Olan Selin Ciğerci'den Şaşırtan Açıklama: Gökhan Taşıyıcıdan Çocuk Sahibi Olabilir

Son Dakika Magazin Ameliyatla Kadın Olan Selin Ciğerci'den Şaşırtan Açıklama: Gökhan Taşıyıcıdan Çocuk Sahibi Olabilir - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (40)
  • Beyinsizim ben: Gerçekten insanın kabul edemediği bir durum ruhla mı hormonla mı ilgili herkes kendi canını taşıyor geçende bir kız la tanıştım Alman kendini Erkek hissediyor dünyalar güzeli arkadaşlık teklif ettim bu kapı kapalı dedi dünyayı yıkasım geldi o an anladım böyle bir sorun var gerçekten insanlarda kendini erkek hisseden bir kız ve kendini kız hisseden erkek vaybe nasıl bir duygu acaba herkese saygı duyalım arkadaşlar Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • Gökhan gökce : Ameliyat la kadın olmayı meşrulaştırmak için maşallah ellerinden geleni yapıyorlar. Bakın sizde kadın olabilirsiniz hiç bir sıkıntı yok. Parada var bu işte deniyor Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar