Son Dakika Haberleri: Amerika'nın Teksas Eyaletinde 2017'nin En Güzel Polisi Seçildi

Amerika'nın Teksas Eyaletinde 2017'nin En Güzel Polisi Seçildi

2 yıl önce

Amerika'nın Teksas Eyaleti'nde polis memurluğu yapan 29 yaşındaki Shannon Dresser, 2017 yılının en güzel kadın polisi seçildi.

ABD'nin Teksas Eyaleti'nde okul bölgesinde görev yapan 29 yaşındaki Shannon Dresser isimli kadın polis memuru 2017 Teksas güzeli seçildi.

ÖĞRENCİLERİ ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Anne ve babasınında polis olan ve bir lisede görev yapan Dresser'i her zaman üniforma içinde görmeye alışan okulun öğrencileri, kendisini bikini ile güzellik yarışmasında gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemediler.

KÜÇÜKLÜK ARZUSUYMUŞ

Küçüklüğünden beri güzellik yarışmasına katılma gibi bir tutkusu olduğunu söyleyen Dresser, yarışma sayesinde hayatında kalıplaşmış bazı şeyleri değiştirdiğini söyledi. Dresser, ayrıca insanın istediği her şeyi yapabileceğini ve hem polis memeuru olarak hemde güzellik kraliçesi olarak yaşamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
YORUMLAR


Adı Milletvekilliği Listesinde Yer Almayan Şimşek'ten İlk Açıklama: Durmak Yok Yola Devam Son Dakika! Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisi Önünde Silahlı Saldırı: Karı-Kocayı Öldürüp Kaçtı

CHP'de Aday Sıralamayı Beğenmeyenler Çekildiklerini Açıkladı