Amerikalı Genç, Üç Terör Saldırısından da Sağ Kurtuldu - Son Dakika

Amerikalı Genç, Üç Terör Saldırısından da Sağ Kurtuldu

23.03.2016 10:55

Brüksel'de meydana gelen bombalı saldırılardan kurtulan genç, yaşadığı üçüncü terör saldırısından da sağ kurtulmayı başardı.

Dün yerel saat itibariyle saat 7'de Brüksel'de bulunan Zaventem Havalimanı'nda iki bombanın patlaması sonucu 14 kişi ölmüş, düzinelerce insan da yaralanmıştı. Bombalı saldırılar sırasında Amerikan Havayolları gişesinde bulunan 19 yaşındaki Mason Wells patlama sonucu aşil tendonuna şarapnel parçası saplanması sonucu yaralandı. Valizlerde gizlenmiş bombaların patlaması neticesinde Wells'in ellerinde ve yüzünde ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluştu.

BOSTON MARATONUNDAKİ BOMBALI SALDIRIDAN VE PARİS SALDIRILARINDAN DA KURTULMUŞ

Mormon misyoneri olan Mason Wells'in, 15 Nisan 2013'te Boston maratonundaki bombalı saldırıdan ve geçen sene 13 Kasım'da yaşanan Paris saldırılarından da kurtulduğu ortaya çıktı. ABC televizyonuna konuşan baba Chad; "Bu üçüncü terörist saldırı. Cemaatimizden insanların da hedef olduğu üçüncü bombalı saldırıyı yaşadık." sözlerini sarf etti.

Bir Mormon sözcüsü yaptığı açıklamada, bombalı saldırıdan yaralı kurtulan Jason Wells'in hala mizah duygusunu koruduğunu ve yaşadığı dehşete rağmen sükunetini muhafaza ettiğini açıkladı.Brüksel'de bir hastanede tedavi gören Wells'in sağlığına kavuşacağı belirtildi.

Amerikalı Genç, Üç Terör Saldırısından da Sağ Kurtuldu

Son Dakika Dünya Amerikalı Genç, Üç Terör Saldırısından da Sağ Kurtuldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City, deplasmanda West Ham United'la 1-1 berabere kaldı Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Taksiciler arasındaki "yolcu alma" kavgası kanlı bitti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Bankalarda unutulan 217 milyon lira TMSF'ye devredildi Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar