Anadolu Ajansı 91 Yaşında - Son Dakika

Anadolu Ajansı 91 Yaşında

06.04.2011 13:43
Anadolu Ajansı 91 Yaşında, System.String[]

Anadolu Ajansının 91.kuruluş yıl dönümü nedeniyle kurumun Gölbaşı tesislerinde ağaç dikme töreni düzenlendi.

Anadolu Ajansının 91. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kurumun Gölbaşı tesislerinde ağaç dikme töreni düzenlendi.

Törene, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Dr. Hilmi Bengi, Yönetim Kurulu üyeleri Reşat Yazak, Salih Melek ve Sait Yüce, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı temsilen Özel Kalem Müdürü Kadir Dönmez ve çalışanlar katıldı.

Ağaç dikme törenleri, Anadolu Ajansının kuruluşunun 85. yılından bu yana geleneksel olarak gerçekleştiriliyor. Bu yılki törende sedir, akağaç ve çamdan oluşan bin tane fidan dikildi.

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Anadolu Ajansı 91 Yaşında - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Paylaşımlarından dolayı hakkında soruşturma başlatılan Öykü Serter'den ilk açıklama: Şereftir Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı