Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi - Son Dakika

Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi

12.01.2012 15:12
Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi, System.String[]

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde toplam kalite çalışmaları kapsamında ilçe protokolü Yahyagazi Anadolu Lisesi'nde birer saat ders verdi.

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde toplam kalite çalışmaları kapsamında ilçe protokolü Yahyagazi Anadolu Lisesi'nde birer saat ders verdi. Öğrenciler protokol üyelerinin verdiği dersleri severek dinlediklerini ve kendileri için yararlı bilgiler öğrendiklerini söyledi.

'Bir Ders Öğretmenim Olur musun?' adlı etkinlik kapsamında ilçedeki kurum ve kuruluşların amirleri öğrencilerle bir araya geldi. Alanlarıyla ilgili olarak mesleki deneyimlerini öğrencilere aktaran kurum amirleri, öğrencilere mesleki yaşamları, görevleri ve mesleklerinin zor ve kolay yönleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca ilçedeki mülki amirler, öğrencilerin merak ettiği konulardaki sorularına cevaplar verdi.

Uygulamadan memnun olduklarını belirten öğrenciler de bu sayede yoğun ders programından bir nebze de olsa uzaklaştıklarını söyledi.

Proje kapsamında; Yahyalı Kaymakamı Ziya Polat, Belediye Başkanı Mehmet Araç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Tanrıverdi, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, Cumhuriyet Savcısı İbrahim Koca, hakim Mahmut Başbuğ, işadamı H. Ahmet Koyuncu ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ders verdi.

Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi
Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Protokolünün Derslerini Beğendi - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti