Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza: 1'i bebek 5 yaralı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza: 1'i bebek 5 yaralı

30.03.2023 19:49

Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza: 1'i bebek 5 yaralı Meydana gelen kazada kilometrelerce araç kuyruğu oluştu Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde 1 kamyon, 2 tır ve 1 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 aylık bir bebek olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı.

Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza: 1'i bebek 5 yaralı

Meydana gelen kazada kilometrelerce araç kuyruğu oluştu

SAKARYA - Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde 1 kamyon, 2 tır ve 1 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 aylık bir bebek olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı. Araçların bulunduğu yerden kaldırılma çalışmaları devam ederken Ankara istikametinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

Anadolu Otoyolu Sakarya geçişi Adapazarı Gişeleri mevkii Ankara istikametinde 1 kamyon, 2 tır ve 1 otomobil olmak üzere toplam dört aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Alınan bilgiye göre, demir profili yüklü 34 AC 5118 plakalı Volvo marka tır, 34 GBG 762 Hyundai marka otomobile ve refüje çarparak karşı yöne geçti. Kaza fark ederek yavaşlamak isteyen aydınlatma sistemi yüklü 06 VNZ 84 plakalı Ford marka kamyon ile 57 ABE 517 plakalı Ford marka tırda birbirine çarptı. Meydana gelen zincirleme kazada otomobilde bulunan 6 aylık bebek ve 2 kişi ile diğer araçlarda bulunan 2 kişi olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı. Ortalığın adeta savaş alanına döndüğü kaza bölgesine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Otomobilin adeta kağıt gibi ezildiği, bir tırın ise refüjü aşarak karşı şeride geçtiği kazada Ankara istikametinde trafik tek şeritten, İstanbul istikametinde ise çift şeritten kontrollü olarak sağlandı. Araçların bulunduğu yerden kaldırılma çalışmaları devam ederken Ankara istikametinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Konuya ilişkin inceleme devam ediyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza: 1'i bebek 5 yaralı - Son Dakika


Advertisement