Anaokulu öğretmeni genç kız "Sadece sevdim" diye not bırakıp hayatına son verdi - Son Dakika

Anaokulu öğretmeni genç kız "Sadece sevdim" diye not bırakıp hayatına son verdi

28.10.2020 17:03
Anaokulu öğretmeni genç kız

Samsun'da bir ana okulda resim öğretmeni olarak görev yapan 25 yaşındaki genç kız girdiği bunalım sonucu "Sadece sevdim" yazılı not bırakıp misafir olduğu arkadaşının evinde kendini asarak hayatına son verdi.

Samsun'un Atakum ilçesi Mimarsinan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, özel bir ana okulunda resim öğretmeni olarak görev yapan 25 yaşındaki Kübra B., girdiği bunalım sonucu misafir olduğu arkadaşının evinde geriye "Sadece sevdim" yazılı not bırakarak kendini çarşafla doğal gaz borusuna asarak intihar etti.

GENÇ KADININ CANSIZ BEDENİNİ EV SAHİBİ BULDU

Eve gelen ev sahibi M.Y., Kübra B.'yi oda girişindeki doğal gaz borusuna çarşafla asılı halde bulunca polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Eve giden sağlık ekipleri genç kızın olay yerinde öldüğünü tespit etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Anaokulu öğretmeni genç kız Sadece sevdim diye not bırakıp hayatına son verdi
Anaokulu öğretmeni genç kız Sadece sevdim diye not bırakıp hayatına son verdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Anaokulu öğretmeni genç kız 'Sadece sevdim' diye not bırakıp hayatına son verdi - Son Dakika

YORUMLAR (2)
  • muro: sevgi diye birşey yok neyi sevdin. sadece anne ve babanı sev gerisi geçici sevgi. sevgiliyi hayatının belirli bir zaman diliminde seversin herzaman sevemezsin sonra nefret edip kurtulmaya çalışırsın. Cevap Yaz 74 5 Yayından Kaldır

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi