Anasınıfı Öğrencilerinden Yöresel Ürünler Pazarı - Son Dakika

Anasınıfı Öğrencilerinden Yöresel Ürünler Pazarı

18.12.2018 19:09
Anasınıfı Öğrencilerinden Yöresel Ürünler Pazarı, System.String[]

Burdur'un Karamanlı ilçesindeki anaokulu öğrencileri, Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi.

Burdur'un Karamanlı ilçesindeki anaokulu öğrencileri, Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi.

Etkinliğe, Kaymakam Abdulselam Bıçak, Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte, minik öğrencilere Türkiye'de yetişen ürünler, kurulan yöresel ürünler pazarı ile anlatıldı.

Karamanlı Anaokulu Müdürü İlhami Şahin, yaptığı açıklamada, hafta dolayısıyla yöresel ürünler pazarı ve kültürel eşyalar sergisi açtıklarını söyledi.

Şahin, "Etkinliğimizde öğrencilerimiz, pazara ısındılar ve gerçek bir pazarcı gibi satış yapmaya başladılar. Temel amacımız, öğrencilere milli bilinci ve tasarruflu olma konusunu kavratmak." diye konuştu.

Protokol mensupları, minik öğrencilerin sattığı ürünlerden alış veriş yaparak, okulda kurulan kültürel eşyalar sergisini de gezdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Anasınıfı Öğrencilerinden Yöresel Ürünler Pazarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var