Andırın Sydv'nda Mütevelli Heyeti Seçimi - Son Dakika

Andırın Sydv'nda Mütevelli Heyeti Seçimi

18.11.2011 12:40
Andırın Sydv'nda Mütevelli Heyeti Seçimi, System.String[]

Andırın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda (SYDV)bir yıl süre ile görev yapacak mahalle ve köy muhtarları belirlendi.

Andırın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda (SYDV)bir yıl süre ile görev yapacak mahalle ve köy muhtarları belirlendi.

Kaymakam Vekili İsmail Pendik başkanlığında yapılan Mütevelli Heyeti seçimi 75. Yıl Yatılı İlköğretim Okulu salonunda yapıldı.

Andırın SYDV Müdürü Erol Doğan, muhtarların katıldığı seçim saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Yeşilova Kasabası Kesim Mahallesi Muhtarı Mehmet Kar ve Kızık Köyü Muhtarı Hamdi Arslantaş, başka aday çıkmayınca seçime gidilmeden Mütevelli Heyeti'nde görev aldı.

Kaymakam Vekili İsmail Pendik, yaptığı konuşmada, SYDV'nin önemini vurgulayarak, "Vakıf çok önemli hizmetler yapmaktadır. Çünkü sosyal devlet olmanın bir gereği olarak, Vakfımızın ortaya koyduğu hizmetler çok önemli. Merkezden gönderilen hizmetleri en iyi şeklide değerlendirmeye çalışıyoruz. O yüzden hepinizin destini tekrardan bekliyoruz" dedi.

Vakaftan yapılan yardımları objektif kriterlere göre yaptıklarını belirten Pendik, "Yardımlarda "adam kayırma' gibi bir şey olmadığını hepinizin bilmesini istiyorum. Vakıf görevlilerine, sizlere ve halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Andırın Sydv'nda Mütevelli Heyeti Seçimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Golleriyle Lille'i taşıyan Burak'a büyük onur! Aldığı ödül sonrası Fransızca mesaj verdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş