Android ve İos İçin Skype Güncellendi - Son Dakika

Android ve İos İçin Skype Güncellendi

01.11.2015 15:12
Android ve İos İçin Skype Güncellendi, System.String[]

Bundan birkaç gün önce Skype'ın Windows sürümü güncellenmişti.

Bundan birkaç gün önce Skype'ın Windows sürümü güncellenmişti. Android ve iOs için güncellemesi de yayınlandı.

Güncellenmiş Skype'ın Windows sürümündeki yenilikler şunlardı: Yayınlanan yeni sürüm Skype for Windows sürüm 7.13; performans iyileştirmesi ve son model bir BUILD –En son ki Windows 10 BUILD ile uyumlu- dosyasını içinde barındırıyordu.

Yeni güncelleştirme sadece Windows ile uyumluydu. Yeni güncelleştirme yaşanan performans sorunlarını giderdiği gibi "Back to the Future" adlı Emojiyi de içinde barındırıyordu.

Bunun dışında fazla bir değişiklik olmadığını görmüştük. Skype'ın Android ve iOS sürümü ise şu özelliklere sahip: iOS sürümü Peek and Pop özelliğine ve 3D Touch desteğine sahip.

Yeni sürüm iPhone 6s ve iPhone 6s Plusla tam randımanlı olarak çalışıyor. En son ki konuşmalar, Konuşma yapılan Kişiler ve yeni iyileştirmeler ile dengeli bir performansı da yenilenmiş Skype içinde barındırıyor.

Android ve İos İçin Skype Güncellendi
Android ve İos İçin Skype Güncellendi

- Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Teknoloji Android ve İos İçin Skype Güncellendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim