Son Dakika Haberleri: Anfa'nın Anköy'ü Festivalde Büyük İlgi Görüyor

Anfa'nın Anköy'ü Festivalde Büyük İlgi Görüyor

2 yıl önce

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali tüm hızıyla sürüyor.

Anfa'nın Anköy'ü Festivalde Büyük İlgi Görüyor, System.String[]
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali tüm hızıyla sürüyor. Her gün birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı konserler ile dikkat çeken etkinliklerin sürdürüldüğü festival adeta halkın akınına uğruyor. Festival alanının en dikkat çeken stantlarından biri de hiç kuşkusuz ANFA Genel Müdürlüğü'nün standı. Bu noktada eğlenceyle ilgili adeta yok yok gibi.

Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı, at gösterileri, binicilik, Feyza Gürsey Bilim Merkezi etkinlikleri, birbirinden ilginç park tasarımları, bitkilerden oluşturulan hayvanlar gibi birçok dikkat çeken etkinliğin yer aldığı ANFA standında AnKöy projesi de büyük ilgi görüyor.

ANFA standında oluşturulan AnKöy projesinde çitlerle çevrilmiş bir alan içinde yer alan bazı hayvanlara ziyaretçilerin temas etmesi sağlanıyor. Köy konseptinin oluşturulduğu AnKöy'de; buzağı, sıpa, keçi, tavuk, kuzu, cüce keçi, Halep keçisi gibi hayvanlar yer alıyor. Eski Ankara köyü şeklinde hazırlanarak festivalde ziyaretçilerin çocuklarıyla beraber bu hayvanlara dokunarak ilişkilerini güçlendirmesi hedefleniyor. Köy ortasında bulunan maket ise eski Ankara köy evlerini sembolize ediyor. Ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören eski Ankara evleri de hayvanlar kadar ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Festival süresince ANFA standında açık kalacak olan AnKöy ziyaretçilerini bekliyor. - ANKARADoktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi Son Dakika! Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminini Açıkladı! İşte Beklenen Rakamlar

Son Dakika! Emin Çölaşan ve Necati Doğru'nun da Aralarında Bulunduğu 5 Sözcü Gazetesi Çalışanına Hapis İstemi!