Anjelika Akbar ile Sesler İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor - Son Dakika

Anjelika Akbar ile Sesler İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

25.02.2019 12:06
Anjelika Akbar ile Sesler İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor, System.String[]

Ünlü piyanist Anjelika Akbar, yepyeni programıyla TRT2 ekranlarında seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü piyanist ve besteci Anjelika Akbar'ınTRT2'de sunacağı yepyeniprogramı "Anjelika Akbar ile Sesler" başlıyor. İlk bölümüyle 24 Şubat Pazar saat 20:00'da yayın hayatına başlayacak programın ilk konuğu ise piyanist Gülsin Onay olacak.

AKBAR, KONUĞUNA DOĞAÇLAMA MÜZİK YAPACAK

Her hafta pazar günleri, kültür sanat dünyasından birçok önemli ismi ağırlayacak olan Akbar, konuklarıyla meslek hayatlarından günlük hayatlarına dair keyifli bir yolculuğa çıkacak. Açılışı, Anjelika Akbar'ın büyüleyici "Uzun İnce Bir Yoldayım" uyarlamasıyla yapılan programda, Gülsin Onay da muhteşem performansıyla piyano başında olacak.Kapanış performansında ise Akbar, her hafta programa gelenkonuklarına o anda kişiliğini müzik diline doğaçlama olarak tercüme edecek ve konuğuna doğaçlama müzik yapacak.

"MÜZİK HER YERDE"

Anjelika Akbar yeni programı için heyecanlı olduğunu belirterek "Müzik her yerde...Tüm evren seslerden örülmüş, sanatın her dalında: resimde, heykelde, mimaride, şiirde müzik vardır, ve her şey müzik diline tercüme olur" dedi ve sanatla dolu, keyifli dakikalar için herkesi ekran başına davet etti.

Anjelika Akbar ile Sesler İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

Son Dakika Magazin Anjelika Akbar ile Sesler İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan tartışma yaratacak sözler: Hala iktidarı destekleyen öğretmene ben öğretmen demem Son Dakika! Kılıçdaroğlu'ndan hakkındaki dokunulmazlık açıklamalarına sert yanıt: Eğer kaldırmazsanız namertsiniz, vatan hainisiniz Rusya'nın korona aşısı Sputnik V'nin maliyeti 10 dolardan az olacak Eşini zincirle bağlayıp, kerpetenle tırnaklarını çeken caninin 34 yıl hapsi istendi ''Ereksiyon olamadığım için dalga geçti diye öldürdüm'' demişti! Üniversiteli Raşit'in katiline müebbet verildi Kurtlar Vadisi'nin Orhan'ı Devrim Parscan hayatını kaybetti Asfalt patladı içine kamyonet düştü; araçtaki işçiler boğulmaktan son anda kurtuldu Ünlü oyuncu Ceyda Ateş karnı burnunda pozuyla güzel haberi verdi: Yarın doğum var