Yol verme kavgasında gözü dönen taksici 3 kişiyi yaraladı! Kan donduran anlar kamerada - Son Dakika

Yol verme kavgasında gözü dönen taksici 3 kişiyi yaraladı! Kan donduran anlar kamerada

21.04.2021 21:57

Ankara'da, taksi sürücüsü ile iş yerinden çıkan esnaf arasında yol verme anlaşmazlığı nedeniyle çıkan tartışma, bıçaklı kavgaya dönüştü. 3 kişinin bıçakla yaralandığı kavga anı güvenlik kamerasına yansırken, kavgada çekiç ve tabancanın da yer aldığı görüldü.

16 Nisan Cuma günü saat 18.30 sıralarında Pursaklar ilçesi Şehit Salim Akgül Caddesi'ndeesnaflarından T.Ş., iş yerini kapatıp evine gitmek için otomobiliyle yola çıktı. Bu sırada taksi sürücüsü Y.K., iddiaya göre yolunu kestiği bahanesiyle T.Ş.'ye hakaret etmeye başladı.

TAKSİCİ BIÇAKLA SALDIRDI

T.Ş.'nin çalışanları ve esnaf komşuları gürültüyü duyup olay yerine geldi. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Taksi şoförü Y.K., otomobilden çıkardığı bıçağı kalabalığa doğru savurdu. H.Ş., B.Ş. ve B.E.U., bıçak ile çeşitli yerlerinden yaralandı. Hafif yaralanan 3 kişi, kaldırıldıkları hastanede yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi. Taksi şoförü Y.K.'nın da şikayet üzerine polis tarafından gözaltına alındığı, olayla ilgili adli sürecin devam ettiği öğrenildi.

Yol verme kavgasında gözü dönen taksici 3 kişiyi yaraladı! Kan donduran anlar kamerada

KAVGA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kavga anı, cadde üzerindeki bir iş yerinin güvenlik kamerası kaydına yansıdı. Y.K.'nın elindeki bıçağı savurduğu anlar görüntüye yansırken, o sırada kalabalığın arasındaki bir kişinin elinde çekiç, bir kişinin de tabanca olduğu görüldü. Soruşturma sürdürülüyor.

Yol verme kavgasında gözü dönen taksici 3 kişiyi yaraladı! Kan donduran anlar kamerada

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Yol verme kavgasında gözü dönen taksici 3 kişiyi yaraladı! Kan donduran anlar kamerada - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • Bi adam olun la: Doblocu burda dibine kadar haklı daha taksi yokken öbür yönden gelen araçları kolluyo taksici geçmek için sonra taksi zuhur ediyo bekleyeceksinki oda geçsin çakallık gereksizdi sizin her zaman yaptığınız şeyler niye höykelendin garip Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'den dikkat çeken araştırma sonucu: İkinci doz Kovid-19 aşısının ertelenmesi daha fazla hayat kurtarıyor ABD'den dikkat çeken araştırma sonucu: İkinci doz Kovid-19 aşısının ertelenmesi daha fazla hayat kurtarıyor Depo olarak kullanılan konteyneri, patlayan parfüm kutusu küle çevirdi Depo olarak kullanılan konteyneri, patlayan parfüm kutusu küle çevirdi Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi Guardiola, finalin İstanbul'dan alınmasını değerlendirdi: İlkay için İstanbul'a gitmek istiyordum Guardiola, finalin İstanbul'dan alınmasını değerlendirdi: İlkay için İstanbul'a gitmek istiyordum Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement