Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı - Son Dakika

Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı

13.11.2019 20:09

Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara Yenimahalle'de bir iş yerine EYP ile düzenlenen saldırıyı araştırmak için oluşturulan özel ekibin, 9 DEAŞ'lı teröristi silah ve EYP'lerle birlikte yakaladığını açıkladı.

Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara Yenimahalle'de bir iş yerine el yapımı patlayıcı (EYP) ile düzenlenen saldırıyı araştırmak için oluşturulan özel ekibin, 9 DEAŞ'lı teröristi silah ve EYP'lerle birlikte yakaladığını açıkladı.

BAŞKENTİ KANA BULAYACAKLARDI

Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Ankara Yenimahalle'de bir iş yerine düzenlenen el yapımı patlayıcı (EYP) saldırısını araştırmak için Jandarma tarafından oluşturulan özel ekibin çalışmaları sonucu, DEAŞ Terör Örgütü üyesi 9 şüpheli planladıkları başka eylemleri gerçekleştiremeden, silah ve EYP'lerle yakalanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı
Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı
Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı

Son Dakika Güncel Ankara'da eylem hazırlığındaki 9 DEAŞ'lı yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da yerli aşı müjdesi: 44 gönüllüye uygulandı, ciddi bir yan etki görülmedi Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Galatasaray gole çok yaklaştı! Kaleci Lung, yıldız futbolcuya geçit vermedi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatı: Kentsel dönüşümü TOKİ ve Emlak Konut yapacak