Ankara'da hafta yoğun başlıyor! Gündemdeki 4 konu, AK Parti MYK toplantısında değerlendirilecek - Son Dakika

Ankara'da hafta yoğun başlıyor! Gündemdeki 4 konu, AK Parti MYK toplantısında değerlendirilecek

09.11.2020 10:02

Bugün saat 16.00'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin MYK toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda; Azerbaycan'ın Şuşa zaferi, Biden'in ABD başkanı seçilmesi, İzmir depremi sonrasındaki inşa çalışmaları ve ekonomideki gelişmeler görüşülecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 14.00'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak 12. Büyükelçiler Konferansı'na katılacak. Daha sonra 16.00'da ise AK Parti MYK toplantısına başkanlık edecek.

GÜNDEMDE 4 KONU VAR

MYK toplantısında yoğun bir gündem olacak. Toplantıda, Azerbaycan'ın Şuşa'yı Ermenistan işgalinden kurtarması, ABD'de Biden'ın başkan seçilmesinin yansımaları, İzmir depreminin ardından yeniden başlayan inşa çalışmaları ve ekonomideki gelişmeler ele alınacak.

Meclis'in gündeminde ise vergi ve SGK borçlarının yapılanmasının görüşmeleri devam ediyor.

Ankara'da hafta yoğun başlıyor! Gündemdeki 4 konu, AK Parti MYK toplantısında değerlendirilecek

Son Dakika Politika Ankara'da hafta yoğun başlıyor! Gündemdeki 4 konu, AK Parti MYK toplantısında değerlendirilecek - Son Dakika


Son Dakika

Ağrı şikayetiyle doktora giden adamın kulağından çıkanlar dehşete düşürdü ABD siyasetine damga vuran kadınlar yemin törenindeki kıyafetleriyle ne mesajı verdi? Bağdat'ta intihar saldırısı: 13 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Hastaneye götürdüğü amcasını öldürdüğü ortaya çıktı Televizyon programına katılan genç, istismar ettiği kızın kendisini görüp ihbar etmesiyle program çıkışı gözaltına alındı Başkanlık hesabını kullanmaya başlayan Joe Biden, ünlülerden sadece Chrissy Teigen'i takip etmeye başladı Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın