Son Dakika Haberleri: Ankara'da Korkunç Olay! İnternette Meşhur Olmak İçin Kardeşine İşkence Yapıp Videosunu Çekti

Ankara'da Korkunç Olay! İnternette Meşhur Olmak İçin Kardeşine İşkence Yapıp Videosunu Çekti

11 ay önce

Ankara'da 16 yaşındaki çocuk, internette izlenme rekoru kırmak için 14 yaşındaki kardeşini ağaca bağlayıp işkence etti. Görüntüleri video sitesinde paylaşan ağabey hakkında soruşturma başlatıldı.

Ankara'da 16 yaşındaki çocuk, İnternette izlenme rekoru kırmak amacıyla ağaca bağladığı kardeşini darbedip kameraya çekti. Ağabey ile yakını hakkında soruşturma başlatıldı.

AĞACA BAĞLAYIP SU VE DIŞKI DÖKTÜ, SOPAYLA DÖVDÜ

İddiaya göre, S.Z.O. (14), Kurban Bayramı'nda ailesiyle memleketi Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine gitti. Ağabeyi Ö.R.O. (16), kardeşine "Sosyal paylaşım sitesinde yayınlamak için seni ağaca bağlayıp videonu çekeceğiz." dedi.

Ö.R.O. ile akrabası Z.O. (18), S.Z.O'yu ağaca iple bağlayarak üzerine su ve koyun dışkısı döktü, şakayla karışık sopayla vurdu.

GÖRÜNTÜYÜ İZLEYEN KİŞİ, POLİSE ŞİKAYET ETTİ

Bu anları kamerayla kaydeden çocuklar, görüntüyü daha sonra video paylaşım sitesine yükledi. Görüntüyü internette izleyen bir kişi, polise şikayette bulundu.

KENDİSİNİN KABUL ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Bunun üzerine çalışma başlatan Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ö.R.O'yu gözaltına alırken Z.O'ya ise ulaşamadı.

S.Z.O, polise verdiği ifadede, internete yüklemek için ağabeyinin kendisini ağaca bağlayıp video çekme teklifinde bulunduğunu, kendisinin de kabul ettiğini söyledi.

"ÇOCUĞA KÖTÜ MUAMELE"DEN SORUŞTURMA AÇILDI

Görüntülerin daha gerçekçi olması için Z.O'nun kendisine vurduğunu ve çektikleri videoyu izlenme rekoru kırmak amacıyla sosyal paylaşım sitesine yüklediklerini belirten S.Z.O, ağabeyi ve Z.O'dan şikayetçi olmadığını kaydetti.

Ö.R.O. ve firari Z.O. hakkında "çocuğa kötü muamele"den soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Son Dakika! ABD Basınından Bomba İddia: Cemal Kaşıkçı'nın Cesedi Parçalara Ayrıldı

ABD Başkanı Donald Trump'tan, İran'a İkinci Yaptırım Kararı