Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasından 20 ölü köpek çıkarıldı - Son Dakika

Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasından 20 ölü köpek çıkarıldı

28.02.2021 19:59
Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasından 20 ölü köpek çıkarıldı, System.String[]

Ankara'da bir hayvansever bölgede aldığı kötü koku üzerine moloz ve toprak yığınlarının altından yaklaşık 20 köpek ölüsü buldu. Olay sonrası hayvansever kadın dehşete düşerken, yapılan incelemede bazı köpeklerin ise hala toprak altında olduğu iddia edildi.

Hayvansever Sibel Bengüyü, öğlen saatlerinde belediye ekipleriyle köpekleri besledikleri sırada, boş araziden kötü koku geldiğini fark etti. Bunun üzerine bölgeye giden Bengüyü, moloz yığını arasında ölü köpekler olduğunu fark etti.

TOPRAK ALTINDA DA ÖLÜ KÖPEKLER VAR

Bengüyü'nün ihbarı üzerine gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü ile polis ekipleri, olay yerinde inceleme başlattı. Yapılan incelemede, moloz yığını arasında ve toprak altından yaklaşık 20 köpek ölüsü bulundu. Bazı köpeklerin ise hala toprak altında olduğu iddia edildi. Belediye ekipleri, yaklaşık 20 köpek ölüsünü, inceleme yapmak üzere toplayarak götürdü.

Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasında 20 ölü köpek çıkarıldı

"ÖLÜ KÖPEKLERİ ÜST ÜSTE YIĞILMIŞ BİÇİMDE GÖRDÜK"

Durumu öğrenerek köpeklerin bulunduğu yere gelen hayvanseverler duruma tepki gösterdi. Belediye ekipleriyle köpek beslemesine çıkan gönüllü Sibel Bengüyü, "Gölbaşı barınağı ekibiyle buraya köpekleri beslemeye gelmiştik. O sırada üst üste yığılmış bir biçimde ölü köpekleri gördük. Birkaç tanesinin ağzından hala kan akıyordu. O köpekleri belediye ekipleri aldı ve otopsiye götürdü. Yaklaşık 20 köpek çıkardık buradan. Fakat toprağın altında daha sayısı belli olmayan köpekler var diye tahmin ediyoruz." dedi.

Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasında 20 ölü köpek çıkarıldı
Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasından 20 ölü köpek çıkarıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ankara'da korkunç manzara: Molozların arasından 20 ölü köpek çıkarıldı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • BİNGÖLLÜ: ELLERİNİZ AYAKLARINIZ KIRILSIN İNŞALLAH ,HAYVAN TERÖRİSTLERİ,AMA BU İŞ BARINAK GÖREVLİLERİNİN İŞİ GİBİ GÖZÜKÜYOR EĞER DOĞRUYSA EN YAKINLARINIZDAN ÇIKAR İNŞALLAH Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Kum yüklü tır, otomobilin üzerine devrildi! Ekipler, kurtarmak için zamanla yarışsa da sıkışan sürücü yaşamını yitirdi Kum yüklü tır, otomobilin üzerine devrildi! Ekipler, kurtarmak için zamanla yarışsa da sıkışan sürücü yaşamını yitirdi Adalet Bakanı Gül'den doktorla tartıştığı ileri sürülen savcı hakkında HSK'ya inceleme izni Adalet Bakanı Gül'den doktorla tartıştığı ileri sürülen savcı hakkında HSK'ya inceleme izni