Son Dakika Haberleri: Twitter'dan Şikayet Etti, Emniyet Drift Yapan Sürücüye 5 Bin 10 TL Ceza Kesti

Twitter'dan Şikayet Etti, Emniyet Drift Yapan Sürücüye 5 Bin 10 TL Ceza Kesti

2 ay önce

Ankara'da trafiği durdurarak otomobili ile drift yapan M.T.D. görüntülerin Twitter'da paylaşılması sonrasında polis ekiplerince yakalandı. M.T.D.'ye 5 bin 10 TL ceza kesilirken, ehliyetine de 2 ay el konuldu.

Ankara'nın Çankaya ilçesi Turan Güneş Bulvarı üzerinde ilerleyen M.T.D. iddiaya göre trafiği durdurarak otomobiliyle drift yaptı. Diğer sürücülerin korna basarak tepki gösterdiği M.T.D. daha sonra bölgeden uzaklaştı.

MOBESE KAMERALARI İLE ARAÇ TAKİBE ALINDI

Twitter'da bir kullanıcının drift görüntülerini hesabından paylaşıp Emniyet'e ihbarda bulunması sonrasında Ankara Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler MOBESE kameraları ile aracı takibe aldı. Yaklaşık 2 saat süren takip sonrası M.T.D. yönetimindeki otomobil Konya yolu üzerinde durduruldu.

5BİN 10 TL CEZA KESİLDİ

M.T.D'ye, otomobiliyle drift atarak trafiği tehlikeye düşürdüğü için 5 bin 10 TL ceza kesildi. Ehliyetine de 2 ay süreyle el konulan M.T.D., psikoteknik muayeneye sevk edildi.

Otomobil ise çekiciye yüklenerek otoparka götürülürken, 2 ay trafikten men edildiği öğrenildi.

Sosyal medyadan ihbarda bulunan kullanıcının videolu paylaşımına Türk Polis Teşkilatı'nın Twitter hesabından verilen yanıt ise dikkat çekti.


YORUMLAR


Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı Erdoğan Marketlerdeki Yüksek Fiyatlara Sert Çıktı: Hesabını Soracağız

Ete Çıplak Elle Dokunduğu İçin Eleştirilen Nusret, Ellerini Yıkadığı Videoyu Paylaştı