Ankara'daki Patlamada Çankırılı 2 Kişi Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Ankara'daki Patlamada Çankırılı 2 Kişi Hayatını Kaybetti

14.03.2016 11:56
Ankara'daki Patlamada Çankırılı 2 Kişi Hayatını Kaybetti, System.String[]

Ankara Kızılay’da, bomba yüklü araçla gerçekleştirilen terör saldırısında Çankırılı 2 kişi hayatını kaybetti.

Ankara Kızılay’da, bomba yüklü araçla gerçekleştirilen terör saldırısında Çankırılı 2 kişi hayatını kaybetti.

Kızılay’da dün meydana gelen patlamada, Çankırı’nın Orta Kısaç köyü nüfusuna kayıtlı Feyza Acısu hayatını kaybetti. Acısu’nun cenazesi öğle namazına müteakip Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Yine aynı saldırıda, GATA'da çalışan Çankırı merkez Alıca köyü nüfusuna kayıtlı Murat Gül de hayatını kaybetti. Gül'ün cenazesinin de öğle namazına müteakip Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

17 ŞUBAT SALDIRISINDA DA ÇANKIRILI 3 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

17 Şubat tarihinde Ankara Merasim Sokak'ta meydana gelen bombalı saldırıda da Çankırılı 3 kişi hayatını kaybetmişti. Patlama anında servis içerisinde bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda sivil memur olarak çalışan Cumali Akman ve 3 yıllık Astsubay Mehmet Koray Pınar ile Mustafa Haliloğlu hayatlarını kaybetmişti.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Ankara'daki Patlamada Çankırılı 2 Kişi Hayatını Kaybetti - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Sertap Erener, Bodrum'da çöp toplayıp isyan etti: Utanıyorum insan olmaktan Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü