Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ankara'daki Patlamada CHP'li Başkan da Yaşamını Yitirdi - Son Dakika

Ankara'daki Patlamada CHP'li Başkan da Yaşamını Yitirdi

Başkent Ankara'daki patlamada yaşamını yitirenler arasında CHP Keçiören eski İlçe Başkanı Mehmet Yurtsever de var. Yurtsever, otobüs beklerken hain saldırının kurbanı oldu.

14.03.2016 - 12:06,

Ankara Kızılay'daki terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında CHP Keçiören eski İlçe Başkanı Mehmet Yurtsever de vardı.

OTOBÜS DURAKLARINA GİTTİ

Patlamanın olduğu gün, CHP Altındağ İlçe Başkanlığı'nın Ulucanlar'da düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı'na katılan Yurtsever, toplantının çıkışında bir arkadaşıyla birlikte yürüyerek Sakarya Caddesi'ne geldi. Burada bir mekanda arkadaşıyla oturup bir süre sohbet eden Yurtsever, ardından Çetin Emeç Bulvarı'nda bulunan evine gitmek için Güvenpark yanındaki otobüs duraklarına gitti.

BEKLERKEN PATLAMA OLDU

Yurtsever, otobüs beklerken hain saldırının kurbanı oldu. İki dönem Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapan Mehmet Yurtsever, CHP eski Keçiören Belediye Başkanı Hamza Kırmızı döneminde de Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştu.

MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMUŞTU

Yurtsever, 2007 genel seçimlerinde de CHP'den Ankara Milletvekili adayı olmuştu. Mehmet Yurtsever için yarın CHP Keçiören İlçe Başkanlığı'nda bir tören düzenleneceği, törenin ardından cenazesinin ikindi namazında Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedileceği öğrenildi. (Kaynak: Hürriyet)

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Ankara'daki Patlamada CHP'li Başkan da Yaşamını Yitirdi - Son Dakika


Advertisement