Ankara'daki Saldırıda Anne ve Kızı Yaralandı - Son Dakika

Ankara'daki Saldırıda Anne ve Kızı Yaralandı

18.02.2016 17:46
Ankara'daki Saldırıda Anne ve Kızı Yaralandı

Ankara'daki terör saldırısında Genelkurmay Başkanlığı'nda sivil memur olarak çalışan anne ve kızı da yaralandı. Başına cam parçaları isabet eden küçük çocuğun durumu ciddiyetini koruyor.

Ankara'da 18:30 civarı askeri servis araçlarına yönelik bombalı saldırı düzenlendi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ölü sayısının 28 olduğunu açıkladı. Kurtulmuş, yaralı sayısının 61 olduğunu da kaydetti. Yararlananlar arasında Genelkurmay Başkanlığı'nda sivil memur olarak çalışan anne Şenay Şenses ve dört buçuk yaşındaki kızı Buse Şenses'te var. Anne Şenay Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Başına ve gözüne cam parçaları isabet eden kızı Buse ise Başkent Üniversitesi Hastanesi'nin yoğun bakımında tedavi görüyor.

ANNE VE KIZI YARALANDI

Genelkurmay Başkanlığı'nda sivil memur olarak görev yapan anne Şenay Şenses, kızı Buse'yi kreşten aldı. Akabinde Genelkurmay Başkanlığı'nın personelini taşıyan minibüse bindi. Ankara'yı kana bulayan saldırıda Buse ve annesi yaralandı.

BAŞINA CAM PARÇALARI İSABET ETTİ

Ankara'yı kana bulayan terör saldırısı anne ve kızını ayırdı. Anne Şenay Şenses, Güven Hastanesi'ne; kazada başına ve gözüne cam parçaları isabet eden 4.5 yaşındaki Buse Şenses ise Başkent Üniversitesi Hastanesi'nin yoğun bakım servisine kaldırıldı.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

4.5 yaşındaki kızı Buse Şenses'in yoğun bakımda hayat mücadelesini sürdürdüğü öğrenildi. Buse dün gece 03.00 sularına kadar ameliyatta kaldı. Kafatasından ve gözünden hasar alan Buse Şenses'in durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

"KIZI BUSE'Yİ SAYIKLADI"

Buse'nin ameliyatına hem göz hem de beyin doktorları girdi. Anne Şenay Şenses'in sürekli kızı Buse'yi sayıkladığı, sağlık durumunun iyiye gitmesi durumunda Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne kızının yanına götürüleceği öğrenildi.


Ukrayna: Rus ordusu 29 bin 50 askerini, 1285 tankını kaybetti Ukrayna: Rus ordusu 29 bin 50 askerini, 1285 tankını kaybetti Ukrayna: Rus ordusu 28 bin 850 askeri ve 1278 tankını kaybetti Ukrayna: Rus ordusu 28 bin 850 askeri ve 1278 tankını kaybetti Ukrayna: Rus ordusu 28 bin 700 askerini, 1263 tankını kaybetti Ukrayna: Rus ordusu 28 bin 700 askerini, 1263 tankını kaybetti

Son Dakika Güncel Ankara'daki Saldırıda Anne ve Kızı Yaralandı - Son Dakika


Advertisement