Ankara'daki Terör Saldırısı - Son Dakika

Ankara'daki Terör Saldırısı

19.02.2016 17:34
Ankara'daki Terör Saldırısı, System.String[]

Ankara'da meydana gelen terör saldırısında şehit olan Hava Astsubay Üstçavuş Mehmet Koray Pınar'ın Bursa'daki babaevinde büyük üzüntü var. Pınar'ın cenazesi GATA'da düzenlenen askeri törenin ardından uçakla Yenişehir Havaalanına getirildikten sonra Bursa Askeri Hastane morguna kaldırıldı.

Ankara'da meydana gelen terör saldırısında şehit olan Hava Astsubay Üstçavuş Mehmet Koray Pınar'ın Bursa'daki babaevinde büyük üzüntü var.

Pınar'ın cenazesi GATA'da düzenlenen askeri törenin ardından uçakla Yenişehir Havaalanına getirildikten sonra Bursa Askeri Hastane morguna kaldırıldı. Cenaze, yarın düzenlenecek törenden sonra toprağa verilecek.

Şehit Pınar'ın Bursa'nın Gemlik ilçesinde yaşayan ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor. Şehidin babası Mehmet, annesi Ayten ve kardeşi Çağrı Pınar, evde yakınları tarafından güçlükle sakinleştiriliyor.

Ayten Pınar, oğlunun cenazesini Ankara'da teşhis ettikten sonra ilçeye geldi. Pınar, evinin bulunduğu sokaktaki Türk bayraklarını görünce, "Düğününde asacaktım bu bayrakları, yavrum çiçeğim. Yavrum bunlar düğünün olacaktı. Biz bittik" diye ağladı.

Dayısı bombalı saldırıda yaralanmış

Bu arada Şehit Koray Pınar'ın Ankara'da yaşayan 48 yaşındaki dayısı Aytekin Kaptan'ın da 20 Eylül 2011'de Kumrular saldırısında ağır yaralandığı öğrenildi.

Kaptan'ın saldırıda bacağını kaybettiği kollarını da kullanamadığı belirtildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara'daki Terör Saldırısı - Son Dakika


Son Dakika

Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Ermenistan ordusunun hali içler acısı! Sahte koronavirüs raporuyla ordudan kaçıyorlar Hollandalı sigorta şirketi Aegon, Türkiye birimini satıyor Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Oğlu tarafından bıçaklanan baba, eşini arayıp ''Alo hanım, oğlum beni bıçakladı'' dedi Hatay'daki saldırıdan yeni görüntüler! İkinci teröristin etkisiz hale getirilme anları kamerada